SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Widzę, że wielu posądza mnie o doping. Miło z Waszej strony, dla mnie to tylko komplement. Każdy kto mnie śledzi teraz i wcześniej jak prowadziłem dziennik w dziale trening dla zaawansowanych zna moje zdanie na temat dopingu ;)

Dawno cen nie sprawdzałem ale jak kiedyś chciałem zrobić całkowity + wolny to był koszt ok. 100 zł.

Aaaa... i jeśli już się czepiać mojej naturalności to biorę Euthyrox czyli hormon T4 bo mam niedoczynność tarczycy (odwrotność tego co ma Pan Janek). Ale zdaje się to nie pomaga mi to w niczym (pod względem sportowym) tylko sprawia, że wyniki hormonów tarczycy mam w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Tibes jeśli piszesz o mnie to ja Cię nie posądzam, to był tylko taki żart

Zresztą nawet nie wiem jaki zrobiłeś progres ale zdaje sobie sprawę, że może być spory. Szczególnie w przysiadzie gdzie wg mnie miałeś spory zapas.

No i cieszę się, że masz takie podejście do dopingu. Ja też zawsze uważałem, że jeśli już się tak męczyć na treningach to tylko dla zdrowia. A doping ze zdrowiem to już mi się nie kojarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
tibes - dla każdego było jasne, że wypowiedzi o doping to takie żarciki. Tarczyca to taki dziwny narząd: jego niedomagania na każdego działają inaczej czyli nadczynność u jednego może powodować chudnięcie a u drugiego nawet tycie; podobnie z niedoczynnością.

Dla mnie doping zawsze to ZŁO
Chociaż kusi gdy się pada na pysk i chce się wygrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Spoko, napisałem tak ogólnie jakby ktoś miał wątpliwości. Może niepotrzebnie zacząłem się tłumaczyć, bo tłumaczy się tylko winny.

No ja mam tendencje do tycia niby przez niedoczynność, ale po unormowaniu wyników nie zauważyłem różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
U mnie wyniki się poprawiają ale samopoczucie jest takie jak przed leczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Jak to się mówi - uderz w stół a nożyce się odezwą


Tibes -my, tu na SFD , w + 35, mamy własne laboratorium antydopingowe dla siebie - i to gratis ( no prawie )

Możemy sprawdzić wszystkie hormony,nawwet ich poziom kilka,kilkanaście lat wstecz- nic się nie ukryje :)

Można maskować ,neutralizować swoje próbki-nic to nie da.

Wykrywamy wszystko i wszędzie :)


https://www.sfd.pl/Jak_sprawdzić_swój_potencjał_mięśniowy_i_kolegów,czy_są_na_bombie__-t1123951.html




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
Witam

Moje wyniki po 6 ciu tygodniach

waga 93,2kg

Przysiady-122,5kg





Wyciskanie leżąc 95kg.





Martwy ciąg 112,5kg




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tibes, masz dobre geny do dźwigania. Duży, postawny facet o silnym kośćcu. Do tego w kwiecie wieku. Progres u Ciebie to coś naturalnego.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
masti
Jak to się mówi - uderz w stół a nożyce się odezwą


Tibes -my, tu na SFD , w + 35, mamy własne laboratorium antydopingowe dla siebie - i to gratis ( no prawie )

Możemy sprawdzić wszystkie hormony,nawwet ich poziom kilka,kilkanaście lat wstecz- nic się nie ukryje :)

Można maskować ,neutralizować swoje próbki-nic to nie da.

Wykrywamy wszystko i wszędzie :)


https://www.sfd.pl/Jak_sprawdzić_swój_potencjał_mięśniowy_i_kolegów,czy_są_na_bombie__-t1123951.html




Wpisałem się do tematu. Czekam na werdykt



_Szajba_
Tibes, masz dobre geny do dźwigania. Duży, postawny facet o silnym kośćcu. Do tego w kwiecie wieku. Progres u Ciebie to coś naturalnego.


Ja z kolei uważam, że jak na 11 lat stażu to moje wyniki siłowe i sylwetkowe są przeciętny. Jestem jedynie w miarę wszechstronny.


Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-03-23 15:10:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

WHEY premium