SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
To fakt, paski "rozleniwiają" przedramie. W drugą stronę za to działa magnezja, odkąd zacząłem używać siła chwytu znacznie wzrosła.
Tak w ogóle jeden z lepszych konkursów w dziale, szkoda ze jestem wyłączony z siłowni do marca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
@jsdolan5 martwy ciąg niesamowity jak by wykonany ze sztylem od miotły. Siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Panowie dziękuję za docenienie moich wysiłków Może to tak nie wygląda ale na dzień dzisiejszy są to moje maksy na 5 powtórzeń . Ważne że Masti zaliczył Takie ciężary mam w moim programie treningowym za 2 -3 tygodnie, wniosek z tego że ten trening przynosi efekty . Kiedyś też używałem pasków do MC bo mocno pocą mi się dłonie , ale stwierdziłem ze siła chwytu jest równie ważna i używam jedynie magnezji a siłę chwytu ćwiczę niezależnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Ja już swoje próby nagrałem, ale niestety nie mam fotki wagi, bo mi bateria padła. Dziś kupię baterie i jutro wrzucam wszystko.

Wcześniej była poruszona kwestia, że niektórych nagrane maxy to nie są prawdziwe maxy. Oglądałem swoje filmiki i u mnie też na filmikach widać, że jest łatwiej niż w rzeczywistości było. Także musimy sobie chyba wszyscy zaufać


Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-02-22 10:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
Ależ my Wam (i sobie) ufamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
tibes

Wcześniej była poruszona kwestia, że niektórych nagrane maxy to nie są prawdziwe maxy. Oglądałem swoje filmiki i u mnie też na filmikach widać, że jest łatwiej niż w rzeczywistości było. Także musimy sobie chyba wszyscy zaufać



Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-02-22 10:35:17


To prawda że na filmie wygląda to trochę inaczej. Sam się zastanawiałem oglądając swoje czy jednak nie dałbym rady więcej . Ale myslę ze wszyscy tu mamy do siebie zaufanie bo inaczej takie forum i te konkursy nie miały by sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Savickas jak podnosił 500 kg też nie wyglądał na swój max. Masti i Ojan znają nasze możliwości więc ciężko byłoby tu oszukiwać. Liczy się zabawa i zdrowa rywalizacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
jezoo
Savickas jak podnosił 500 kg też nie wyglądał na swój max. Masti i Ojan znają nasze możliwości więc ciężko byłoby tu oszukiwać. Liczy się zabawa i zdrowa rywalizacja.

Niech zwycięży najlepszy!

masti napisał, że każdy etap liczy się osobno.
Czyli zaniżanie pierwszego etapu nic nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
jezoo
Savickas jak podnosił 500 kg też nie wyglądał na swój max. Masti i Ojan znają nasze możliwości więc ciężko byłoby tu oszukiwać. Liczy się zabawa i zdrowa rywalizacja.

Niech zwycięży najlepszy!

masti napisał, że każdy etap liczy się osobno.
Czyli zaniżanie pierwszego etapu nic nie daje


Teoretycznie nie ale masti tez napisał;
"Dodatkowe zaliczenie to poprawienie swojego wyniku w trójboju o min 30 kg.
Dla każdego uczestnika,który tego dokona-nagroda w suplach. :) "


Ale tak jak pisałem myślę że jesteśmy na tyle uczciwi i ambitni ze nikt w ten sposób nie kombinuje





Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-02-22 13:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
jsdolan5
ojan
jezoo
Savickas jak podnosił 500 kg też nie wyglądał na swój max. Masti i Ojan znają nasze możliwości więc ciężko byłoby tu oszukiwać. Liczy się zabawa i zdrowa rywalizacja.

Niech zwycięży najlepszy!

masti napisał, że każdy etap liczy się osobno.
Czyli zaniżanie pierwszego etapu nic nie daje


Teoretycznie nie ale masti tez napisał;
"Dodatkowe zaliczenie to poprawienie swojego wyniku w trójboju o min 30 kg.
Dla każdego uczestnika,który tego dokona-nagroda w suplach. :) "


Ale tak jak pisałem myślę że jesteśmy na tyle uczciwi i ambitni ze nikt w ten sposób nie kombinuje


To akurat mi umknęło!
Nie wiem jak wytrzyma to sponsor!
Oby nie nastąpiła jego ucieczka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

WHEY premium