SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
tak będzie najlepiej. tych którzy się zgłosili 1 dzień nie zbawi a unikniemy dzięki temu kontrowersji

Fanslaska czemu jeszcze Twojego zgłoszenia nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo za 8 dni regulamin mnie wyklucza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no ale w pierwszej sesji możesz wziąć udział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógłbym, ale za blisko zawodów, żeby improwizować w treningu. Próbuję utrafić w super kompensację na Niedzielę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
ok mimo, że nie rozumiem o czym do mnie rozmawiasz. Chodzi Ci o to żeby kaca w niedziele nie mieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No i czarny koń się nie pojawił . Gratuluję zwycięzcy , ja sobie już wg kalkulatora WIlksa przeliczyłem . Trudno współzawodniczyć z młodymi ale frajda jest. Szkoda żę niema dodatkowych punktów za wiek . Dzięki temu konkursowi wiem ze mam możliwości, tylko się nie bać ciężarów . Zobaczymy jak będzie za miesiąc, choć wiem że na jakieś medalowe miejsce nie mam szans, ale walczyc będę




Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-02-27 00:13:21

Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-02-27 07:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Gratulacje ruski czołg ! przeliczyłem Wilksa to zabrakło mi 20kg, więc przepaść. No ale będziemy walczyć za miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Pierwszy etap za nami-dziś będą oficjalne wyniki.
Tak nieoficjalnie-za różnicę w latach,można sobie przeliczyć rezultat-odliczając wagę w ten sposób 1 rok różnicy = waga - 1 % aktualnej wagi


Inny sposób ,to przeliczenie względem masywności i wyniku
Jeszcze lepszy,to obliczenie wg posiadaniej masy mięśniowej i sumarycznego wyniku.


I tak można coraz bardziej to komplikować aż w końcu każdy okaże się mistrzem dla siebie i swoich aktualnych warunków.

Bo tak jest w rzeczywistości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja już poczekał na oficjalne wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Pierwszy etap mamy za sobą,Czarnym Koniem okazał się Ruski Czołg -rozjechał konkurencję :)

Zawodników było sześciu,więc piewsze trzy osoby otrzymują nagrody.Już wkrótce będzie odpowiednie info-warto pilnować tematu ,bo później juz zostaje mało czasu na złożenie zamówień.


Gratulacje dla wszystkich-bo ogólnie wszystkie wyniki są ponad przeciętną,bo wielu trenjących boi się martwych ciągów,przysiadów i po prostu ich nie trenuje na odpowiednich ciężarach.

Także nasi forumowicze Ojan,Hema , startujący poza konkursem-zrobili świetne wyniki-patrz tabelka:)


Teraz bardzo ciekawie zapowiada się II etap - będzie wtedy wszystko jasne :)







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

WHEY premium