SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Mi wypada każdy bój innego dnia w planie treningowym. Nie można nagiąć zasad i zrobić w innych dniach tego samego tygodnia ??

PS. nie da się sprawdzić, czy ktoś robi tego samego dnia, można się ubrać tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130982
tibes
Mi wypada każdy bój innego dnia w planie treningowym. Nie można nagiąć zasad i zrobić w innych dniach tego samego tygodnia ??

PS. nie da się sprawdzić, czy ktoś robi tego samego dnia, można się ubrać tak samo

Masz rację.
Myślę, że masti się na to zgodzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
tibes
Mi wypada każdy bój innego dnia w planie treningowym. Nie można nagiąć zasad i zrobić w innych dniach tego samego tygodnia ??

PS. nie da się sprawdzić, czy ktoś robi tego samego dnia, można się ubrać tak samo

Masz rację.
Myślę, że masti się na to zgodzi .


Ja mam podobnie, dlatego zadałem to pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Jest okazja przekonać się ,jak to odczuje Fans na zawodach-stąd wszystkie boje jednego dnia.


Co z tego ,że macie to w innych dniach treningowych.




Stanie się coś negatywnego,jak raz zrobicie to wszystko w jednym dniu?

Kiedyś,jak przygotowywaliśmy się do trójboju-robiliśmy na początku wszystkie trzy boje na prawie maksa (to było ok 30 serii.a potem trening całego ciała typowo kulturystyczny-pewnie było z 70 serii.




I tak cały tydzień,3-5 razy w tygodniu.


To ,że nie idzie sprawdzić,czy ktoś zrobił to w jednym dniu,ma być powodem zrobienia tego inaczej?

Ja bym się źle z tym czuł .

A propos :na sprawdzenie też mam sposób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ta na filmaikach z YT sa daty i czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
No właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Nie no spoko ja zadałem pytanie i otrzymałem konkretną odpowiedź, reguły są jasne . Po zatem głupio by mi było w stosunku do chłopaków którzy już wrzucili swoje filmy . Przy okazji jeszcze jedno pytanie MC musi być ciągnięty z podłogi czy może być z podkładek ? Mam małe talerze i krótkie ręce a gryf jest 16cm od podłogi .


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-02-14 13:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
KEBUL74
ta na filmaikach z YT sa daty i czas :->


Daty publikacji, a nie nagrania filmu.


Spoko, rozumiem decyzje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
@jsdolan-Przy okazji jeszcze jedno pytanie MC musi być ciągnięty z podłogi czy może być z podkładek ? Mam małe talerze i krótkie ręce a gryf jest 16cm od podłogi .


Jak ktoś jest zorientowany to proszę podać na jakiej wysokości od podłogi powinien być usytuowany gryf na zawodach TŚ . Jak ktoś ma kółka małej średnicy spokojnie może robić z podkładek byle max wysokość była równa tak jak w TŚ. Chyba to jest jakoś znormalizowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
@masti-Kiedyś,jak przygotowywaliśmy się do trójboju-robiliśmy na początku wszystkie trzy boje na prawie maksa (to było ok 30 serii.a potem trening całego ciała typowo kulturystyczny-pewnie było z 70 serii.


Jak byś miał kiedy czas i ochotę to wrzuć gdzieś w temacie taką rozpiskę . Dla wielu byłby to ciekawy materiał na temat starych dobrych metod treningowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

WHEY premium