Zawodnik Classic Physique i Men's Physique Sadik Hadzovic pochwalił się jak wygląda jego sylwetka 10 tygodni przed zawodami New York Pro 2022. Tym samym pojawi się na scenie po dłuższej przerwie. Ostatnio startował w Arnold Classic 2019, gdzie zajął wówczas szóste miejsce w męskiej sylwetce. Brak aktywności na zawodach wcale nie oznaczał, że Sadik Hadzovic odpuścił. Wręcz przeciwnie, cały czas szlifował formę na siłowni, a efekty… Sami oceńcie.

Wydaje nam się, że nie ma się czego wstydzić. Jego masywne ramiona i szerokie barki szczególnie przykuwają uwagę na zdjęciu. Pochodzący z Bośni i Hercegowiny 35-latek wygląda na gotowego na scenę i na pewno będzie w czołówce.

Hadzovic wcześniej startował zarówno w dywizji Classic Physique, jak i Men's Physique i nie jest jasne, w jakiej kategorii zobaczymy go teraz. Czy zdoła pokonać konkurencję? A może nie wytrzyma presji występu na scenie po tak długiej przerwie? New York Pro ma się odbyć w maju, więc już niedługo przekonamy się, jak wypadnie przy swoich rywalach.

Komentarze (1)
lodzianin1

Dużo nie ugra,ale sylwetka fajna

0