SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yosis/Rekompozycja wspomagana przez Trec Nutrition start str.87/pods. str. 107

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Dziękuję ogromnie za doping, a jako, że na razie prócz dopingu nic się u mnie nie zadziało, spieszę donieść, że..

1/84 DT

MISKA

miało być: 1500 BTW 130/65/100
było:



+ brokuł, kapusta kiszona
+ suple (enzymy, vit c, wapń +vitD3, l-karinyna, AAKG Mega Hardcore)

-macanki z nowym rozkładem, muszę się przyzwyczaić do nowej porcji tłuszczy.
- wartości "1" przy niektórych pozycjach to znak ze "się nie przyjęło", późnym wieczorem nawiedziły mnie mdłości, króre nie minęły, rozkręciły się gdzieś w nocy, budziły z 5 razy przenicowując żołądek i jelita.



TRENING
rozgrzewka



-macanki z nowymi ćwiczeniami i typem ćwiczenia na regres.

ad:

2 i 3.
szczególnie ciężko w ćwiczeniach typu pull, bo dociągać drążek do klatki czy wiosłować to ja mogę xx razy ale nietechnicznie ofkoz tzn, niedociągając do końca - także trudno mi wyczuć kiedy już powinnam zejść z ciężarem, a kiedy mogę jeszcze pocisnąć z tym samym. Zrozumiale opisalam?
4.(nowe)przysiad sumo nieeeeźle daje po doopie!
5.(nowe) wchodziłam na podwyższenie takie, że kolano z ciut niżej niż górna powierzchnia uda (niewielki kąt rozwarty w kolanie), noga 1. na step, 2. dołączam, potem 2. schodzę i 1. schodzę. ok?
myślalam, ze 40 kg mnie powali, ale poszlo, to powtórzyłam ten ciężar, poszło, no to zwiększyłam i z trudem ale poszło 12x, także next time zacznę chyba od 50 kg

-cieszę się ze trening zrobiony nietypowo w pt jak na mnie bo w sobote bylam dętka totalna.



Zmieniony przez - yosis w dniu 2012-01-15 13:30:58

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
a test ciążowy robiła?

Masakra 40kg przy wejsciu na stopien szacuneczek
a w przysiadzie mozesz więcej, wiesz?

Zmieniony przez - natasza__ w dniu 2012-01-15 13:34:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Josia przy ściaganiu zawszemozesz szarpnąc tylko szarp plecami nei rękami, wazne by ci sie udało ściagnąć łopatki dociagając drązek, trche sie z tym ciezarem pieścisz
w wiośle wzięłaś za mały ciężar na dzien dobry i zbyt szybko chcesz go zmniejszać, zrobiłaś 7x mozesz powtórzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
nataszka - nie robiła, bo nie musi (hormony, ju noł)
nooo.. mówie ze macanki z obciążeniami, bo sumo to jednak inne mięśnie dołożę, dołożę

Obli, dzięki! chyba nagram te ćw. pull, by mieć pewność jak z moją techniką w tych większych (dla mnie) ciężarach niepieszczonych

po treningu i po "ciekawej" nocy, w sobotę w półśnie w jakim trwałam cały dzień czułam tyłek i ramiona

_____________________________________________________________________

2/84 DNT

MISKA

miało być: 1500 BTW 130/65/100
było:

-ryż biały 100g


3/84 DNT

MISKA

miało być: 1500 BTW 130/65/100
było:

-suchary
-owsiane z musem gruszkowym
-rosół mamuni
-makaron
-kawałek piersi z rosołu
-marchewka z rosołu

TRENING: "machanie nóżką" 3x20

-w ten weekend przeszlam dietę-cud -2kg i 2cm w talii ..ale nie polecam


Zmieniony przez - yosis w dniu 2012-01-15 22:30:39

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yosia, mogłam się z Tobą spotkać w celach dilerskich to może bym coś od Ciebie podłapała i dieta cud "zawitałaby" również do mnie.
Żartuję oczywiście, nikomu nie życzę takich sensacji, sobie również.
Trzymaj się i zapyerdalaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
wow, wysyp nowych dzienników i po 1 dniu spadłam na 2 stronę

4/84 DT

MISKA
miało być: 1500 BTW 130/65/100
było:



+suple (ZMA dopiero zaczynam, błonnika jeszcze nie jadłam. mam go jesc constans czy w razie potrzeby?) - nie ogarniam ilości supli jakie mam
+brukselka 500 g, sałata, ogórek kisz.

-nie wyrabiam tego nowego rozkładu, mam ogromny niedoczas, nie wyrabiam z gotowaniem, ryb nie mam w misce bo nie mogę na nie patrzec (bezpośrednio bo kolacji z miruną mialam całonocne "sensacje") no i tak..

TRENING
rozgrzewka



ad:
1. bez asekuracji, 40 wymęczone, następne powt. przygniotłoby mi klatę.
2. pomylilam ilość powt, zrobilam 6-8. ciężko ze sztangielkami, ręce latają, trudno sobie zarzucić, bo nie ze stojaka jak sztanga.
3. czy w wyciskaniu siedząc mam przyklejać plecy do oparcia? bo plecy mają tendencję do wyginania się (wypięcie brzucha) w tym ćwiczeniu z tymi cięzarami.
5. patrząc jak mi poszło mogłam wziąć więcej na pierwszą serię.
6. czy cwiczenia na brzuch mam dowolnie wybierac na każdym treningu czy trzymać się tych 3 wybranych?

trening przed pracą dlatego takie interwały bez dobicia (mało czasu i tak się spóźniłam)



czyli ten.. rozkręcam się dopiero

over



Zmieniony przez - yosis w dniu 2012-01-16 23:07:10

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ładny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
3. nie przyklejaj się na siłę plecami, tylko trzymaj brzuch mięśniami tak, żeby go nie wypinać w każdym ćwiczeniu musisz pilnować napięcia mięśni, bez znaczenia czy to mc czy wyciskanie siedząc.

6. trzymaj się tych wybranych i skup na dokładności, bo sama wiem, że potrafią przeorać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rezerwa - redukuje

Następny temat

Cwiczenia na jedrne posladki

WHEY premium