SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej energii i siły do działania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
normalnie tak ciężko wyciąć chleb pszenny z miski i zjeść więcej tłuszczu? nie słuchaj innych tylko siebie.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-02-10 20:42:59

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Jak masz zieloną soczewicę to mi przed kiełkowaniem ważyła 128 g a po wykiełkowaniu 420 g, więc teraz mniej więcej możesz sobie policzyć swoją. Mniej więcej, bo pewnie waga zależy od etapu kiełkowania.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
No chleb pszenny jest w misce bo mi tylko taki mi już został. Ale jutro jadę po mąkę i zaczną karmić zakwas do mojego pierwszego pieczonego chlebka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
z tą soczewicą to chyba najlepiej zważyć wykiełkowane i po prostu wybrać z listy soczewica kiełki, bo chyba na skutek kiełkowania zmieniają się proporcje makroskładników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Chicken84: coraz lepiej z Twoją dietą. Sugeruję zastąpić pieczywo pszenne jakimś pełnoziarnistym. Oprócz tego wcześniej spożywać ostatni posiłek i koniecznie dodać jakieś warzywa (w ogóle coś ich nie widzę u Ciebie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Kilmeny warzyw nie wliczamy do miski dlatego ich nie widać ale jemy min. 750g na dzień

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja bym sie tak juz dokładnie nie bawiła z tymi straczkami, i brała normlanie wartosci suchych do miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
I moja jutrzejsza miska. Co do pory posiłków to upycham je wtedy kiedy mam czas na jedzenie a ostatni posiłek jem zawsze 2 godziny przed snem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Tym 2 godziny przed snem bym się nie przejmowała I pamiętaj jak masz trening przed ostatnim posiłkiem to powinnaś w nim mieć węglowodany, ale tylko w takiej sytuacji. Miska byłaby bardzo fajna, gdyby nie za dużo nabiału....samego mleka naliczyłam 200 g

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
bo to mleko to do kawusi zbożowej którą już bez cukru pije. Zrezygnowałam z wszystkich moich starych jedzeniowych przyjemności ale kawusi nie oddam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swiadome odchudzanie

Następny temat

POMOC - ODŻYWKA

WHEY premium