SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej energii i siły do działania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trawienie bialka wymaga duzej ilosci energii ktora potrzebujesz do leczenia
do tego bialko, ziarna maja zakwaszające dzialanie co sprzyja rozwojowi bakterii.
no i samo trawienie tez jest meczace wiec logicznym jest ze wszytko powyzsze powoduje niechec do jedzenia w czasie choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
I dzisiejsza miska
Przeglądałam zestaw ćwiczeń dla zupełnie zielnych i wg tej mojej koleżanki te wznosy z opadu tak bardzo angażują ten mięsień kapturowy, i że tego raczej nie powinnam robić. Spróbuje na spokojnie bez tego ćwiczenia i zobaczę czy też tak zdrętwieję później. Mam nadzieję że nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Wznosy z opadu angażują kaptury? Bo mowa to tym ćwiczeniu -> http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#15

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Nie nie, ja na youtube znalazłam coś takiego



że t niby chodzi o ćwiczenia przy których ciągnę ręce i ramiona do tyłu czy coś. Mi kark drętwieje nawet jak siedzę i telewizję oglądam więc bardzo mi zależy żeby rozluźnić ramiona i barki, ale zupełnie nie wiem jak mogę sobie pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak jestes pospinana, to dużo się rozciągaj, wizyta u masażysty na pewno nie zaszkodzi.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
to nie są wznosy z opadu tylko wznosy ramion w opadzie To dwa różne ćwiczenia. Ten plan to dla zielonych z regulaminu? Jeżeli tak to tam masz robić wznosy z opadu, to do którego link Ci przesłałam.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
hehe dzięki przyznam że tego ćwiczenia (tego z mojego linku) strasznie nie lubię i nie umiem robić poprawnie. Może z tym od Ciebie będzie lepiej kurcze tylko ja nie mam takiej ławki w domu, jak mogę wykonać to ćwiczenie w warunkach domowych? o co się tak zaprzeć???

Zmieniony przez - Chicken84 w dniu 2013-03-15 16:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jak masz piłkę to chyba można też na niej. na zajęciach czasami robię z klientkami na podłodze, ale wtedy minimalny zakres ruchu, bardziej już to podchodzi pod napięcie izometryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
tak jak pisze Eveline, ja masz to na piłce a jak nie to rób supermeny

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Piłki nie mam ale wyszukałam sobie taką pufkę na której się siedzi, podobnie jak piłka tylko że mniejsza. Więc musi wystarczyć

Włąśnie przeszukuję allegro w poszukiwaniu piłki ale nie wiem jak dużą powinnam wybrać. Jestem bardzo niska, 159cm a widzę ze mnóstwo piłek 65cm. Czy to jest najmniejsza? Długość nogi od stopy do kolana to 45 cm. Pomóżcie proszę

O już mam, wychodzi na to że piłka powinna mieć średnice 55cm, zgadza się?
Zmieniony przez - Chicken84 w dniu 2013-03-15 17:27:45

Zmieniony przez - Chicken84 w dniu 2013-03-15 22:52:51

I dzisiejsza miska. Mam taką ochotę na słodkie że masakra, czekolada mi się śni a tu święta idą i będę piekła pyszności. Kurcze ciężko będzie ale na razie się trzymam


Hmmm widzę że wczorajsza miska mi się wykasowała z forum.

Zmieniony przez - Chicken84 w dniu 2013-03-17 10:30:19

Zmieniony przez - Chicken84 w dniu 2013-03-17 10:31:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swiadome odchudzanie

Następny temat

POMOC - ODŻYWKA

WHEY premium