SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej energii i siły do działania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
No coś się totalnie porobiło. Rano ból brzucha straszny, taki jak w niedziele. Masakra jakaś, myślałam że nie dam rady do pracy iść. Robiło mi się słabo, gorąco, po schodach nie miałam siły wyjść i ten straszny ból głowy. Potem to trochę ustało a po południu znów się zaczęło przed drugim posiłkiem. Potem poszłam spać i teraz znów mnie brzuch boli i nie wiem czy dam rade zjeść ten ostatni posiłek. W sumie to zauważyłam, że źle przeczytałam sobie tą ilość białka. Nie wiem co mi się uwidziało, że miało być ok 50g. Samozwańczo zwiększyłam sobie liczbę węglowodanów bo strasznie głodna byłam. Za chwilę idę spać i chyba daruję sobie ten ostatni posiłek. Pytania
Czemu mój brzuch znów szaleje, przecież nie ma mnie po czym boleć. Codziennie jem to samo
Ile mogę jeść węglowodanów bo chodzę głodna i w do niczego się nie nadaję. W pracy nie mogę myśleć, jestem słaba


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Dzisiejsza miska, wygląda do niczego i postaram się jeszcze coś w siebie wmusić ale nie wiem czy mi się uda. Samopoczucie ch**owe, brzuch mnie boli cały dzień. Każdy posiłek to problem żeby w ogóle go w siebie wmusić. Cały czas mam problemy z wypróżnianiem wiec skoro to już trwa półtora tygodnia to nie mam się co dziwić że mnie brzuch boli. Pewnie się to skończy jakimś zgonem w w łazience. Czuję się coraz gorzej, a zaznaczam że ciągle jem to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
od kiedy cie ten brzuch boli i gdzie? Załatwienie pomaga, jak wolisz napisz do mnie na priw, bo nie za nbardzo jestem w temacie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Dzisiejsza miska. Rano znów bolał mnie brzuch, potem się to trochę uspokoiło i w południe znów to samo. Teraz na razie odpukać nie boli. Zobaczymy co będzie dalej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
3mam kciuki, zeby juz wiecej nie bolał

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Dzisiejsza miska, ciężko mi idzie zjadania tłuszczu w tej diecie Ciągle go za mało. Brzuch się trochę uspokoił, już nie szaleje tak jak przedtem ale jeszcze chwilami daje o sobie znać. Za to zaczęły mnie boleć łydki. Są takie ciężkie, łapią mnie skurcze. Wieczorem ciężko mi ustać, zastanawiam się czy może mi jakieś witaminy nie poleciały albo coś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Może magnezu Ci brak...

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Wczorajsza miska liczona na oko. Wieczorem był babski wypad ale zamiast w takich sytuacjach wina i pizzy było risotto (jedyna potrawa we włoskiej restauracji której głównym składnikiem był ryż) i zielona herbata. Kurcze aż sama siebie zaskakuje że wytrzymuje, zwłaszcza że dla rodzinki pichce i piekę. Dzisiejsza miska też jest, ale strasznie się zapchałam tym burakiem i nie wiem jak wcisnę tą kolejną porcję ryżu.
Brzuch dalej powarkuje, problemy z wypróżnianiem jak były tak są. Kupiłam bakterie jelitowe i enzymy trawienne jak zaleciła Obliques. Pani w aptece dała mi Lacidoforte i Kreon 10000. Czy dobre kupiłam?
Zgodnie z zaleceniem ograniczam ziemniaki.
Mam pytanie jak to jest u mnie z owocami. Mogę jeść buraka i pietruszkę z warzyw i ogólnie to nic więcej a coś jeść muszę poza tym ryżem bo niedługo wykiełkuję hehe. Ile mogę zjeść owoców? Bo przy redukcji to ogólnie trzeba bardzo ograniczać. Obli kazała jeść banany, ile mi wolno ich zjadać i ile węglowodanów mam utrzymywać?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Normalnie na redukcji trzeba ograniczać owoce do max. 25 g fruktozy dziennie, czyli przy bananach daje to nie więcej niż 400 g dziennie.
Ale może Ty chwilowo możesz więcej, bo masz strasznie ograniczone opcje jedzenia...nie nie mam pojęcia...
Fruktozę w owocach możesz sprawdzać tutaj: https://www.sfd.pl/Fruktoza_w_owocach-t794215.html 

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Dzięki:) 400g to wychodzi 4 banany, bo te co jadłam po obraniu to warzyły tka średnio 90-100 g. więc jest bardzo optymistycznie:) Tylko że te 400g bananów to tak ok 80g węglowodanów jeśli liczę dobrze. I wtedy się ten limit węgli psuje. A tego dzisiejszego ryżu to jednak nie wcisnę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swiadome odchudzanie

Następny temat

POMOC - ODŻYWKA

WHEY premium