SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej energii i siły do działania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Mozesz zamiast 100 g mleka do jednej kawy dodawac np. 50 g I kawusia nadal będzie

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Nie nie to już nie będzie ta kawusia Ale zaskoczyłaś mnie Agnese, myslałam że mleko to samo zdrowie itd i że tego nigdy za wiele. To jak to z tym mlekiem jest?
Dziś rano zrobiłam sobie owsiankę, przepis wziełam z kuchni Lejdis i była po prostu wspaniała, ale ja ugotowałam na mleku.
Teraz wypróbowuje nowy przepis na kurczaka z makaronem ryżowym, tylko że dałam pierś z indyka zamiast kurczaka. Zdobyłam mąkę żytnia razową i żytnią białą i teraz nie jaka jest różnica? Zaraz będę robić zakwas na chlebek
No i najważniejsze - trening dla zupełnie zielonych wersja A zrobiona, całe 3 obwody ale zawał serca w trakcie pompek prawie nastąpił. Najbardziej mi nawet nie doskwierają bóle mięśni bo to normalka i zawsze miałam zakwasy po każdym treningu. Nie wiem czy to normalne ale ja już tak mam. Natomiast najgorsze są te zadyszki, masakra ... zupełny brak kondycji która mi tak zaczęła lecieć przed wizytą w szpitalu jakiś rok temu i teraz ciężko ja odpracować. Ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Mleko jest zdrowe ale nie myl mleka z białą wodą jaką mamy w sklepach

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Ja mam takie prosto od krowy...super zdrowe...i i tak się ograniczam do 150 g dziennie zgodnie z zaleceniami, bo to chyba każdy nabiał trzeba ograniczać...nie tylko sklepowy, co nie?

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Już wielokrotnie Szefowe pisały, żeby nie pisać ciągle tej magicznej liczby 150g i nie robić zamętu, bo nigdzie tego w artykułach podwieszonych nie ma chodzi o porcję - jedna porcja nabiału w trakcie dnia. Poszperajcie jeszcze po dziennikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Mam mały problem a mianowicie wprost umieram z głodu i jest mi potwornie słabo. Zupełnie tego nei rozumiem, w niedziele było ok, w poniedziałek tez i wczoraj nie tak źle a dziś to się ledwo na nogach trzymam. I co z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
COś zjeść?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Ale wtedy się te wszystkie kalorie, białka i inne cuda posypią. Czy mam dalej zachowywać ogranicznik kalorii który sobie przyjęłam czyli 1700kcal , 120 białka, 150 weglowodanów i 70 tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Może dla Ciebie ten rozkład kcal i BTW, który przyjęłaś to za mało? Tylko ja w tej kwestii nie umiem niestety nic poradzić jaki będzie najlepszy

Na diecie Ladies raczej nie powinnaś chodzić głodna.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-02-12 20:50:19

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A iel jesz do tego warzyw?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swiadome odchudzanie

Następny temat

POMOC - ODŻYWKA

WHEY premium