SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Hihihehe

Gdybym nie był porządnym chłopcem to bym ci takiego linka wkleił żę byś spadła z krzesła co można samymi rękami zrobić dla kobiety

Do tej pory jestem pod wrażeniem... chyba przez minutę dochodziła laska do siebie...


Aha... i zapraszam wszystkich kumatych na mojego bloga (w podpisie)

Komentarze mile widziane i doping bo niedawno zacząłem

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
fukinhot wklej linka dla innych!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nareszcie w domu
dzieki, w kompleksy bym wpadł gdyby nie Ty
w takim razie poprawie kaptury, góre klatki i rzucam siłke btw cv mozesz przysłac

No ja mysle,heh;)
Wiem,ze czasem sie zapomina o tym,ze chlopaczki tez potrafia sie martwic,ze ktos (kogo opinia nawet nie obchodzi),mowi o nich zle.Tylko staraja ukryc sie to co naprawde czuja.Bo chyba nie poleci taki w objecia drugiego kolesie z placzem,dodajac "Przytul mnie,jaki ja malutki i nie zmasowany"?

fukinhot-prosze bez sprowadzania mnie na zla droge,tak,pozostan dobrym chlopcem

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-07 15:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Kolos

hihihehe faceci potrzebują tak samo się przytulić i usłyszeć miłe słowo jak kobitki

no powiedzmy, że prawie tak samo

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie tylko powiedzmy.Wiem,ze potrzebuja,ale najczesciej to im nie wystarcza na dlugo.Straszne az
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
to oczywiste za samo prztulanie nie starczy na długo!

i to wcale nie jest straszne, wlasciwie normalne,

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
życie...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ano zycie tylko mi sie akurat nie spieszy.
Smieszne,ze niedawno obudzil sie u mnie instynkt macierzynski :o Tzn wczesniej nie moglam nawet patrzec na dzieci i jak pomyslalam,ze mogloby byc moje to bylo mi niedobrze,a teraz to jak patrze na takie dzidzi male to az sie chce takie miec.
Nie to,ze chce ciazy od razu (trzeba sie najpierw wyuczyc i w ogole znalezc ta osobe),ale tak jakos chce mi sie takiego dzidziusia.

Coz ja mam za problemy.Tylko jak czyta to teraz moj przyszly facet to lepiej,zeby wiedzial takie rzeczy.Ach,cos mi intuicja mowi,ze tu go spotkam.
Jej,jakas nachalnoscia zawialo.
W summie musze pamietac,ze nic na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jak pamietam to przerabialismy ten temat ostatnio!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Niby tak,ale jak sie czesto o czyms mysli to temat sam nie nasuwa."Jestem taka spragniona milosci" Hjjje hjjje.
makelroj-ale sie nie martw,nie bede sie do Ciebie przyłasiać. Nawet jesli chodzi o "normalna" znajomosc to widze,ze od poczatku mnie potepiasz.Bede plakac :/

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-07 17:32:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium