SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Kolos-troche szkoda,bo myslalam,ze Cie podbuduje,ale widze,ze to poszlo w odwrotna strone
a co ja doła jakiegos mam ??

a chyba ze na siłce.. to koksy mnie podbudują. Don't worry

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
fukinhot-skad ty masz filmik takiego pedalka? ale z***any koles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wpisz na youtube "luntek"

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie mow tak.Osobiscie nie mam nic do geji.Sa inne okreslenia mogace wyrazic taki typ czlowieka.Poza tym trzeba starac sie byc tolerancyjnym,ale nie ma co-on ma akcent jak Doda.
To juz chyba gorzej byc nie moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Kolos-wlasnie nie masz,a myslalam,ze jestes troche niedowartosciowany,a jak jest odwrotnie to tylko nabywasz pewnosci siebie juz ponad miare-tej ktora jest juz zbedna.Ona prowadzi do wywyzszania sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wiesz co są geje i geje...

lesbijki są niczego sobie nawet...

ale ten koleś to przypał na maksa... jakbym Jerry Spriongera oglądał!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja tam lubie i Wojewódzkiego i Jerrego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wiadomo, oni potrafią zarabiać hajs robiąć to, a nie co innego...

Ale ten koleś jest wynaturzony...

Wiecie.. są geje ktorzy ubierają sie normalnie żyją sobie w spokoju... JAkbyś takiego zobaczył nie wyglądałby jakoś szczególnie -i takich toleruje jak najbardziej...

wkurzają mnie tylko takie pajace co se zrobią makijaż wystylizują się na tokio hotel i...

szkoda gadać...

sprzdałby mu strzała... (chcę zaznaczyć że jestem nispotykanie spokojnym człowiekiem )

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ze obejze jak wruce do domu, bo narazie slaby zasieg bezprzewodowego neta

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tacy pogarszaja tylko opinie homoseksualistow,ktorzy i tak sa skrzywdzeni.Udowodniono naukowo,ze to nie ich wina,ze maja taka orientacje.Co innego jak ktos "staje sie" kims takim,zeby sie wyroznic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium