SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
ja juz po sniadanku
dzien wolny od szkoly ;>
ogolnie jest za***iscie a u was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
tez wolne

jutro MP juniorów w Trójboju Siłowym u mnie w mieście. Trzeba jakąś małą relację foto zrobic

dziewczyna mojego kuzyna nawet startuje

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wszyscy to wszyscy, ja też wolne, do szkoły nie poszedłem. Wstałem po 6, zżarłem omleta (fota w temacie o jedzeniu), pospamowałem na SFD trochę i ... walnąłem o 9 komara, dopiero się teraz obudziłem. Jednak coś nie tak ze zdrowiem jest naprawdę na rzeczy, ospały jestem cały czas. Teraz coś pewnie pojem i znów pójdę w kime. I tak będe robił przez parę dni, jak się regenerować to już na full'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
student moze dieta kuleje



wklej do oceny

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko spoko, dieta nie kuleje, dostarczam sobię wszystkiego w odpowiednich proporcjach, staram się stosować do wskazówek i porad Fachowców z forum. Tak jak mówię, robię przerwe, jak dalej się potem źle będe czuł to myknę do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
też dzisiaj mam wolne od uczelni o 13 wstałem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
O jak dobrze,ze weekend.Od razu inny nastroj jak sie wie,ze jutro nie do szkoly,ach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
no taki luz jest ;)
Jutro na jakas imprezke sie wybieracie? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
chętnie ale jutro w godzinach wieczornych czeka mnie mecz więc raczej nie wypali , no chyba, że odrazu PO

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
kur.. ! szkoda ze dla mnie wekendy nie istnieja

i jeszcze do tego wczoraj sie mieżylem i od 3 tygodni to tylko w talii 3 cm wpadlo,
wkvrvilem sie i dzis zrobilem wolne od silki, walnołem se schabowego ze musialem go pokroic bo na talez nie wszedl.

no ale od jutra znowu jade dalej!!!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium