SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jak tam po wekendzie camel?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Juz chyba trening silowy jest tak popularny,ze wszedzie mowia,ze aeroby sa bu.Wystarczy wpisac "aeroby a trening silowy".
To straszne,bo nie wiem czy dobrze robie

Wassup-pozniej sobie testy porozwiazuje.Niby nie ma sie czym stresowac.Jak to mowia: "Taka wieksza klasowka"
Ciekawe,ze wiele osob co sie nie przyklada do nauki duzo lepiej zdaje niz jakies kujonki.Naukowcy udowodniali to tym,ze nie chodzi o wiekszy spryt,ale osoby,ktorym za bardzo nie zalezalo,nie panikowali i wykazali sie zwykla trzezwoscia umyslu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Niestety do kitu, bo mój mąż miał urlop i mieliśmy gdzieś wyjechać, ale najpierw wstawiliśmy samochód do serwisu, w którym cały tydzień sprowadzali amortyzator, żeby go wymienić, a później mój pan się rozchorował i musiałam się bawić w pielęgniarkę, bo jak wiadomo, mężczyźni baaaaardzo cierpią jak się przeziębią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Hihihehe, nie trzymaj się tak kurczowo tego, co ktoś ci każe robić. Uważam, że trzeba wybrać coś, co sprawia nam przyjemność, a nie jest tylko przykrym obowiązkiem. Ja ćwiczę siłowo, ale tak bez przekonania, nudzi mnie to. I cały czas stawiam na zajęcia fitness, które są dynamiczne i różnorodne, a ostatnio nawet awansowałam i sama je prowadzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
To myslisz,ze jak zostanie jak jest 3x godzina roweru + http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=474 w tydodniu to nie bedzie najgorzej?
Hm.Uzywasz pojecia "pan" za zamiennik jako "maz" czy to taki rodzaj dominacji w zwiazku? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
hihihehe idąc takim tokiem myslenia, wogule bym sie nie uczył na twoim miejscu, co zminimalizowało by stres związany z egzaminem, efektem czego powinien byc wysoki wynik

wiec jak myslisz?

camel gdzie planowalscoe wyskoczyc? gdzies dalej?
byłas kedys w kudowie zdroju?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Az tak chyba olac to nie warto,bo jak komus jednak zalezy to i tak bedzie panikowal,ze nie zda,bo sie nie uczyl,eh.Jak widac to od czyjejs psychiki zalezy i w ogole z ktorej strony na to patrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Hihihehe, ja nie odpowiem ci, co będzie najlepsze dla ciebie. Ja po prostu uważam, że ważna jest aktywność w ogóle, a nie jakieś rozpiski. To co jest dobre dla kogoś, niekoniecznie musi się sprawdzić u ciebie.

Możecie mnie zlinczować, ale ja uważam, że to forum jest bardzo tendencyjne i choć je czytam, nie kieruję się ślepo tym wszystkim co się tu pojawia. Oczywiście nie wypowiadam takich opinii powszechnie i nie zamierzam nikogo buntować, po prostu niektóre z porad wypróbowałam, jedne się sprawdziły, inne nie i okej- na pewno nie będę robić niczego wbrew sobie.

Do sportu również podchodzę na luzie - mam ochotę na fitness, ćwiczę fitness, teraz trochę ćwiczę siłowo, a jak mi się znudzi pójdę na basen albo na kurs tańca. Jestem zwykłym człowiekiem, tak jak i ty, więc traktuję to jako zabawę i relaks,a nie cel sam w sobie.

Jesli chodzi o "pana" - czasem tak sobie mówię...Ale i tak wiadomo, że facet jest głową, a kobieta szyją, która tą głową kręci...Sztuka polega na tym, że ty rządzisz, a on myśli, że to on ma władzę i wszystkie decyzje zależą od niego...

Co do wyjazdu, to mieliśmy jechać do Pragi. W Kudowie akurat nie byłam,ale tak w ogóle z Polskich gór to chyba wszędzie. W tym roku jedziemy bułgarskie szczyty zdobywać, bo w Polsce i na Słowacji już mi za nisko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Jeżeli chodzi jeszcze o ten trening na brzuch, to ja robię 3 razy w tygodniu, wybieram 3 ćwiczenia - jedno na górne, jedno na dolne i jedno na skosy (ale je sobie zmieniam w każdym treningu) i robię po 12-15 powtórzeń i takie 4 obwody, a jak mogę jeszcze, to dokładam albo powtórzeń albo obwodów. Ot, tyle i jestem zadowolona ze swojego brzucha, trochę tylko się odtłuszczę do lata i będzie okej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Sztuka polega na tym, że ty rządzisz, a on myśli, że to on ma władzę i wszystkie decyzje zależą od niego
Najprawdziwsza prawda,fajne to.
A spytalam sie o "pana",bo te okreslenie kojarzy mi sie w parach gdzie uprawia sie sado maso czy jak to sie zwie :o
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium