SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
ps. drugi pączek a avokado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Ale masz za to kase? Jak tak to spoko

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Mi by sie nie chciało tyle siedziec

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
he wole tak siedzieć niż robić przy łopacie codziennie dzieje sie coś nowego (przeważnie jakieś skify) ale ogólnie nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja wole siedzieć przy piwie
Ło masz skify na parafii?

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Praca chyba nie jest najgorsza skoro z tobą rozmawiamy...

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
He, dzisiaj praktycznie nie zrobiłem nic dobrego ale jak szef wróci obiecuje poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Nie tylko ty nic nie robisz

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Ja to czasami zagram w coś na kompie jeszcze

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium