SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
nie ludzi się powinno tępic, tylko zachowania

Kolos-wlasnie nie masz,a myslalam,ze jestes troche niedowartosciowany,a jak jest odwrotnie to tylko nabywasz pewnosci siebie juz ponad miare-tej ktora jest juz zbedna.Ona prowadzi do wywyzszania sie

nie martw się granicę znam. Poza tym to ja mam zostac psychologiem, a nie Ty

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
A to nawet moge zostac Twoim pacjentem.Co moge zrobic jak nachodzi mnie dol jak np.teraz? Czesto o tej porze tak mam.W ogole jakos ostatnio mam zmienny nastroj strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
zmęcz się...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
psychologiem zostanę, za dobrych parę lat, narazie muszę skonczyc elektronikę

na dół prosty przepis- musisz uwierzyc, ze jestes najwazniejszą osobą na świecie, a reszta jest stworzona pod Ciebie.
Albo idź przełam jakąś granicę, o której myślisz, że jest nie do przełamania. Otwórz okno, i zacznij krzyczec, ze jestes najwazniejsza, najlepsza itp. Zobaczysz jak za***iscie się poczujesz. Po paru razach będziesz już miała to w nawyku (tzn bez problemu bedziesz mogła krzyczec). Podobnie jest ze wszystkim. Nie daj się programowaniu społecznemu !! (typu " co ludzie pomyślą", "czy mi wypada?"). Miej resztę w przysłowiowej dupie . Zobacz, ze to wszystko zostało nabyte, wpojone. Jedyne czego się człowiek bał jako niemowlak to hałas i jakies zdarzenia typowo fizyczne (upadek, itp). Im starszy tym więcej obaw i lęku w nim. Tez mam "trochę" granic do przełamania, ale powoli z nimi walczę i wiem, ze je przełamię .
Odpowiednie nastawienie to podstawa



W ogole jakos ostatnio mam zmienny nastroj strasznie
jak co miesiąc

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-04-07 18:57:30

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
O,dobre,ale fakt-,ze troche nierelane.A jeszcze wiesz moze jak poczuc sie ladniejsza i nie panikowac bardzo przez diete? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
realne, tylko wydaje CI się nierealne.
Co do kobiecych kompleksów= jedna z największych tajemnic ludzkosci, więc nie wiem jak pomóc .
Co do diety = zobacz jak wyglądaja jędrne cyce na moim zdjęciu, przy jedzeniu kaszy manny i parówek . I nie zwalaj na geny

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie zwalam na geny nic.Musze wlasnie zaczac cwiczyc regularnie,ale jakos nie moge sie zabrac.Od dluzszego czas zastanawiam sie tez czy dla osoby,ktora za bardzo aktywna nie jest,w porze obiadowej porcja weglowodanow z 50g ryzu/kaszy/platkow to dobry pomysl.Taka tez ilosc przy sniadaniu i reszta to juz z nabialu i warzyw w ciagu dnia
Nikt nie potrafi ma na to odpowiedziec a ja sama nie wiem jak jest najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Metoda prób i błędów

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zacznijmy od początku

geje nie są normalni, i napewno nigdy do nich się nie przekonam, poprostu mają coś z deklem, nie jest to normalne i nigdy ja osobiście nie zgodził bym się na pozwolenie takim chodzić po ulicy.

co do przełamania granic, fakt spokojnie się da wszystko, dla chcącego nic trudnego.

hihihehe jestem w takim wieku, że wydaje ci się, że jesteś brzydka i wogóle do niczego, normalne w tym wieku.

czy 50 gram jest dużo, to już zależy od wielu czynników, w zasadzie to nie liczy się jeden posiłek tylko całodobowa dieta, co więcej organizm liczy kalorie nawet z całego tygodnia, więc taka ciekawostka, dyspozycja na treningu może zależeć np. od tego co jedliśmy pare dni wcześniej

jak ty nie wiesz czy to dużo czy nie to już nikt ci na to nie odpowie. Jak tyjesz to za dużo, jak kolos - "metoda prób i błędów", ale jak pisałem wyżej wszystko zależy od bilansu dziennego.

Po za tym jesteś szczupłą młodą osobą więc o restrykcyjnych redukcjach wogóle nie myśl. Weź się za solidne ćwiczenia i zdrowe odżywianie a będzie tylko lepiej, i głowa do góry :*

mi się związek w zasadzie posypał, nic nie wychodzi ostatnio a i tak potrafie głowe do góry trzymać, więc ty spokojnie dasz rade.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Oja,ile sie musze jeszcze na jutro uczyc,a tak sie nie chce i jeszcze przesiaduje tyle tutaj

Nie potrafie tak metoda prob i bledow.Redukcje juz mialam za soba.Mam nadzieje,ze nie pamietasz jak spory czas temu razem ze Skalarem dawales mi wyklady ;) Teraz sama przyznam,ze to wygladalo strasznie.Tzn ta "dieta".
Sam wiesz,ze waga o niczym nie swiadczy.Nawet mnie nie widziales. Przeraza mnie mysl,ze jest takie cos jak "szczuply grubas".

Wiadomo,ze troche przesadzam.Byl nawet taki moment,ze zastanawialam sie czy taka dziewczyna wazy wiecej ode mnie a tu sie okazalo,ze to tylko roznica kilkudziesieciu kg... Juz jest troche lepiej.

No tak Rothen-nie mozna sie przejmowac.Szkoda tylko,ze nie zawsze mi to wychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium