SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
eh ja tez diety nie mam

no chyba ze liczyc 3 browce i 2 zapiekanki

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
lager trzech browców to wogóle sie nie opłacało pic

jak idziesz do knajpy to z pewnym zamiarem, a nie wychodzisz nawet nie w połowie

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 591 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5904
Dla niektorych nawet jeden browar to za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dobra po koleji

czemu ostra opinia o dziewczynach ? byłeś w liceum ? tam jest najlepszy przykład tego, a potem chodzą laski w wieku nastu lat z wielkimi dupamskami, a najgorzej jak to się zlezie na impreze to nawet w zabawie przeszkadza

hihihehe gdyby pare tworzyły osoby o takich samych charakterach to były by nudy masakryczne i związek by pewnie długo nie pociągnął. Ja osobiście mam tak skrajne poglądy, charakter i styl, że na podobne osoby nie trafiam


hawajskich koszulek nie lubię.
choć spodenki hawajskie na plaże rewelka IMO


Makelroj kiedy ustawiamy się na bro ? Wogóle by tak ze spamu wziąść ludzi i do knajpki

ja diete jako tako trzymam póki co

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
hej amm
czułem ze zaraz wpadniesz! a tobie ile wystarczy?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja po 5 zaczynam zabawe (wiem że to nie do mnie było)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
rothen może kiedyś sie napijemy

a co do młodych lasek z o dużych gabarytach to całkowita prawda

jak jestes, to do ciebie też podobine jak ja kiedys, bo przestałem dawno, i uwage poswiecam tylko kulturys... do odwołania

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 591 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5904
Cze makelroj lubie ta wieczorowa pore nikt mi nie zawraca d...y no wlasnie dla mnie jeden to za duzo , wole cos mocniejszego a njlepiej wcale

Rothen nie bylem w liceum ale tez bywam w lokalach gdzie sa malolaty i latem widze je na ulice no nie jest ciekawie ale natura w tym wieku naprawde nie jest dla nas laskawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napić się trza wiadomo

ja ogólnie też dużo poświęcam dla sportu (piłka, siłka), jeśli chodzi o picie to b.d imprez sobie nie odpuszczam, ale takie picie bezsensu owszem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
amm nie wziełem ciebie za faceta spoko

tam natura nie jest łaskawa... jaki bezsens
czasami też zastanawiam się czy szeroki tyłek to tylko od tego co wymieniłem wyżej, bo zaczynam mieć wątpliwości ostatnio

sport jest dla ciała tym co nauka dla umysłu


zdrowe ciało, zdrowy duch i umysł zdolny do kształcenia
już w starożytnej Grecji wiedzieli w czym rzecz


Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium