SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
pierdólki-troche nie zachecajace choc jesli pierdólki tez daja efekty to moze byc.Myslisz,ze starczy 3x w tyg? W ogole trzeba do tego jakas mala rozgrzewke?
Jesli chodzi o cwiczenia to wiem jeszcze mniej niz o diecie

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-08 20:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
"Jesli chodzi o cwiczenia to wiem jeszcze mniej niz o diecie "


troche pewnosci siebie hihihehe! nie jest przeciez az zle

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Myslisz,ze starczy 3x w tyg? W ogole trzeba do tego jakas mala rozgrzewke?

Starczy napewno. Rozgrzewke krótką mozesz zrobic, choc dla mnie te cwiczenia same w sobie to rozgrzewka.

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po pierwsz hihihehe zacznijmy od tego co chcesz przez ćwiczenia na brzuch osiągnąć. Tkanka tłuszczowa nie spala się miejscowo.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Makelroj-jakos nie potrafie

Kolos-"Na wstępie należy zaznaczyć, że żadne nawet najbardziej wyszukane i najintensywniejsze ćwiczenia mięśni brzucha nie są w stanie zastąpić odpowiednio zbilansowanej diety. Jeśli nie będziemy jej przestrzegać, to owszem możemy wytrenować sobie mocne i silnie rozbudowane mięśnie brzucha, ale pozostaną one ukryte pod warstwą tkanki tłuszczowej i będą niewidoczne, a co za tym idzie nie będą mogły spełniać jednej ze swoich ról-mianowicie roli estetycznej. Panuje błędne przekonanie, że trening mięśni brzucha jest sam dla siebie rozgrzewką.(może dlatego, że wiele osób traktuje ćwiczenia na brzuch, jako rozgrzewkę przed treningami innych mięśni). Nic bardziej mylnego. Trening mięśni brzucha powinien być poprzedzony rozgrzewką-nie gorszą niż przed treningiem innych partii umięśnienia. Prawidłowa rozgrzewka przed treningiem mięśni brzucha zawiera, poza ćwiczeniami aerobowymi( zwiększającymi temperaturę mięśni)-jak przy innych grupach mięśniowych, także odpowiednie ćwiczenia angażujące dolny odcinek grzbietu- np. skłony, skręty tułowia, krążenia bioder jak również mięśnie prostowniki bioder(bardzo aktywne w treningu mięśni brzucha). Kolejnym błędem popełnianym w treningu mięśni brzucha są zbyt częste treningi, a co za tym idzie, zbyt krótki odpoczynek. Okresy regeneracyjne dla mięśni brzucha kształtują się następująco:

- po treningu o intensywności niskiej-2 dni,
- po treningu o intensywności średniej-3 dni,
- po treningu o intensywności wysokiej-4 dni"

Wlasnie przypomnialo mi sie o tym,ze kiedys gdzies cos czytalalam.I teraz nie wiem jak sie zabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
rozgrzewka to sprawa indywidualna, ja np. nie potrzebuje rozgrzewki przed treningiem siłowym, jak wnosicie szafe czy kanape na wyższe piętro też się rozgrzewacie ?. Nie znaczy, że odradzam rozgrzewki, mój kolega z siłowni np. potrzbeuje się dobrze rozgrzać przed treningiem siłowym.

Inaczej sprawa wygląda u mnie np. z meczami piłkarskimi, bez dobrej rozgrzewki jest o wiele gorzej.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Wniose szafe na 10 pietro z rozgrzewka i bez i zobacze jaka byla roznica,heh.
Ale jesli to sprawa indywidualna to chyba jednak nie potrzebuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Hihihehehehehee porównaj cwiczenia jakie wkleiłas z tym co robią np "pakerzy". Ja osobicie tez przed brzuchem się nie rozgrzewam, bo robię go na koncu treningu, kiedy jestem gorący chłopak .

To co Ty wkleiłas dla mnie moze byc rozgrzewką, ale dla Ciebie to moze byc wysiłek, więc mozesz sobie pobiegac wczesniej (tylko najpierw pochodz chwilę, aby się rozgrzac do biegania).

Zresztą ja cwiczę systemem jednej serii głównej (reszta to robocze rozgrzewkowe) a'la Wodyn, a nie katuję się w każdej serii

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Te cwiczenia wlasnie nie sa takie ciezkie.Nie rozumiem dokladnie tylko 3 cwiczenia.Najtrudniejsze jest dla mnie 7.Ma sie ciagle nogi w powietrzu troche nad ziemia,w tym jedna jest zginana

A to moze w ogole nie wnikac w posilki przed i potreningowe?
Chce miec taka prosta,ale dobra diete

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-08 21:22:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
wrzuc trening między zwykłe codzienne posiłki. Nie wyobrażam sobie, żeby po takim treningu organizm miał jakies specjalne zachcianki na białko czy węgle

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium