SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a ja wam coś dam

obiecuje, że jak żaden nie będzie miał Jokera na twarzy chociaż przez chwile to zwróce koszty przez prąd poniesione podczas oglądania

http://uwaga.na.uv.patrz.pl/

oraz

http://sluchawki.do.sluchania.patrz.pl/



ja leżałem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rothen ty w Rumii grasz?, w jakim klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Orkan

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czyli poza trojmiastem tez toczy sie zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Orkan Rumia

nie wiem co miałeś na myśli lecz... Rumia to "małe trójmiasto" w zasadzie na Rumie mówią "Sypialnia Gdyni" coś w tym jest

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
E to ja wiem, pare znajomych tam sie wyprowadzilo. Dla mnie Gdynia spi na Karwinach, Dabrowie itd , ale kierunek Wejcherowo to dla nas zawsze koniec swiata byl, jak na impreze sie jechalo to trzeba bylo nocowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Rumia jest tak pomiędzy Gdynią i Wejherową - nieco ponad 10km w jedną i drugą


Wejherowo to faktycznie początek końca świata choć miasto samo w sobie nie jest takie złe , tymbardziej brzydkie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Znajomy na studia do Gdanska dzien w dzien z Wejherowa dojezdzal, uczyl sie w SKM`ce. No w kazdym badz razie, bedzie powod sie kiedys wybrac, odwiedzic kolege w Rumii - zaciagniemy go na mecz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2007-10-10 07:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie widze przeszkód

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10700
joł co tam ? rzadko zagladam ze względu na za******l w szkole + ćięzkie Treningi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium