SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ja oglądalem jest konketny





dobra lece do pracy

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kolos88 pewnie i to nie raz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6934
Mi scusi

dawno mnie tu nie było

"Shut The F*** Up
And Train "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Elo wszystkim


ło Qrde nieźle spamujecie

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
niedawno z meczu wróciłem- ZA.***IŚCIE było


http://pl.

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Ja przestałem chodzić na mecze od momentu, gdy nieomal dostałem czymś w kształcie śruby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
to na jakie mecze chodziłes ??
u mnie na stadionie jest bezpiecznie

chyba ze jestes sędzią, albo delegatem pzpn to wtedy zmienia postac rzeczy

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mecze są spoko, Jacq kiedyś dostałem też czymś w kształcie śruby, ale na hokeju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Studensky-po Twojej ostatniej regeneracji nie wzrosla Ci waga?
Widzialam,ze przed chwila gdzies o niej wspominales. Myslalam,ze ciagle tak jesz


Oj,wyjatkowo zle mi sie dzis spalo.Mialam nadzieje,ze sobie odespie te stracone godziny w czasie tygodnia i nie wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waga nie wzrosła, wydaję mi się, że trochę mi do kluchy poszło, ale mama mi cały czas gada, że nic mi nie poszło i że mam się nie przejmować. Wogóle, mama jest zadowolona jak robię takie regeneracje, bo już nie może patrzeć jak jem ciągle tylko kurczaki i ryż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium