SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW 4 ...%-).%-) ..Czyli Spam Post Działu ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
-basta- nie jestem ze wsi tylko z 50 tysięcznego miasta

w sumie nie wiem dlaczego uważasz, że Trance czy Techno słuchają ludzie ze wsi... ja nie cierpie z małymi wyjątkami hh ale to nie musi oznaczać, że słuchają jego ludzie ze wsi, choć przekrojowo pewnie i tak by było.


a wogóle to zaspałem na uczelnie na 2 pierwsze godziny, ale kto wykładami by się przejmował


Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-04-03 08:37:57

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Aj,bylo trzeba tak do pozna nie siedziec! O,albo tak przezywales moje problemy,ze zasnac nie mogles i dopiero nad ranem Ci sie udalo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
basta, czego słuchają ludzie z miasta ?
lece na trening
dzisiaj ***ne rothenowski imbir +kawa +lecytyne a'la Koniu + Cell Pump . Jak nie ***nie to nie wiem

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
hihihehe ten atawar nie przyniesie ci sławy na sfd


litisci

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kolos88, jeszcze jakbyś dał rothenowski trening to może by coś z ciebie było...


Hihihehe, tak śniłaś mi się i wolałem się 2h później obudzić.



zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
rothen co ty ostatnio na spamie tyle czasu przesiadujesz?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
w sumie ogólnie zawsze w spamie sporo siedziałem.

Tylko jak były momentu, że w zasadzie prawie nikt nie zaglądał, to też nie widziałem sensu tu siedzieć.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-04-03 12:43:46

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
dzis troche mnie pobudziło

na treningu posłuchałem energetycznej muzy (hip hop), po treningu wsiadłem na ergometr i sobie wiosłowałem od niechcenia z 15 minut słuchając przebojów fasolek .
A teraz mam za***isty humor, zresztą jak zwykle po czwartkowych treningach

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja też mam po wysiłkach sportowych dobry humor, a szczególnie jeśli współtowrzyszem jest jakaś panna.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
fajne uczucie jak pół siłowni patrzy jak cwiczysz (w ramach wf na pb, gdzie dosc silny w porównaniu z kumplami z roku jestem)
a Ty czujesz ze jestes królem

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomozcie

Następny temat

dietetyka VS technologia zywienia

WHEY premium