SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy HIIT Upgrade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
a ja uwazam ze ulozenie diety+hiit pomoze ci w tym...masz jakas diete??

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
Moja dieta wygląda następująco;
Kromka chleba i 3 jajka lub ser biały(mleko do tego)
Kasza jęczmienna, mięso
po treningu- ryba
jogurt np z nasionami słonecznika
chleb,ser biały lub ryba z puszki itp :)
Staram się jeść mniej węglowodanów i nadgonić białkiem...
Między czasie 1,5-2l wody. Suplementy; jedna kapsułka dziennie omega3

pon, śr, pt trening fbw
środa, piątek basen
i od przyszłego tygodnia wt, czw, s HIIT

Ćwiczyć będę nogi codziennie, więc mam nadzieję że zredukuję trochę. Czasu na regenerację nie mają to może się nie rozrosną bardziej :D

Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2010-02-27 14:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ćwiczyć będę nogi codziennie, więc mam nadzieję że zredukuję trochę. Czasu na regenerację nie mają to może się nie rozrosną bardziej



wzystko tutaj co przedstawiles wygląda niestety b. mizernie.

oblicz wielkości poszczegolnych makroskladników i przelicz na kg. masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
Jeżeli chodzi o makroskładniki to;
fosfor 191% dziennego zapotrzebowania
potas 54%
magnez 76%
wapń 68%
Przyjmując że mam taką codzienną dietę to wychodzi coś takiego, ale nie dodałem makroskładników z wód mineralnych, sałatek i dżemu z renklod...
Dlaczego pytasz akurat o makroskładniki? Jeżeli chodzi o obwód to wydaje mi się że gdy mięsień jest codziennie trenowany nie ma czasu na regenerację, przez co jest "spalany" i zmniejsza się obwód. Czy źle piszę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
chyba chodzilo o :
bialko 2-2,5gr na kg masy
tluszcze 1-1,3gr na kg masy
wegle- obliczamy: zapotrzebowanie - (kcal z bialka +kcal z tluszczy)

poczytaj o odzywianiu,dietach polecam art. moralesa:

https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html 

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
ale to nie są makroskładniki :) makroskładniki to wodór, tlen, węgiel, fosfor, azot, potas, siarkę, magnez, chlor, wapń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
wiem ale pisze ze chyba mu chodzilo o to,kazdy moze sie pomylic...zajrzyj do linku ktory ci wkleilem

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
Dzięki. Poczytam za chwilę.

edit; Twaróg jadałem często w środku dnia czy też na początku.
Trochę zmienię tę moją dotychczasową dietę :) Dzięki...

Uważacie że codzienne ćwiczenie partii mięśniowej nie wpłyną korzystnie czyli zmniejszając obwód?

Mogłbym was prosić o przejście do mojego dziennika? https://www.sfd.pl/maxikkk_/_dziennik_/_Ciężka_praca,_aby_efekty_były_widoczne-t517889.html

To jest jednak sprawa indywidualna a niepotrzebnie zaśmiecam tutaj temat HIIT'u.

Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2010-02-27 20:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Witam
Jestem siatkarzem i potrzebuję pomocy. Czytam o treningu HIIT i chodzi mi o to aby pozbyć sie zbędnych kilogramów, ale czy ten trening spowoduje rozrost moich ud? Na tym mi nie zalezy pragne pozbyc sie duzej ilości tłuszczy własnie z ud. Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
zapomnialem dodać jak ten trening działa na posladki. czy także redukuje z nich tkankę tłuszczowa nie zamieniajac jej w masę miesniową. Zalezy mi na stracie wagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja progresja

Następny temat

Przysiady 85kg i 1 x 20 razy, Wielkie wyniki

WHEY premium