SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy HIIT Upgrade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
okej okej <glupek> wszystko juz wiem, dziekuje :D <3
teraz nic tylko śmigać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Powodzenia, jak coś to pisz śmiało )

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
zarejestrowałem się na to forum, bo już zacząłem się gubić. przeczytałem ok. 10 artykułów na temat jak zgubić oponę z brzucha ( sam mam taki problem ;/ ) i szczęście trafiło, że wpadłem na to forum. widać, że tu ktoś się konkretnie umie wypowiedzieć. przeczytałem tu kilka stron ale tego jest tu aż tyle, że przeczytanie wszystkiego zajęłoby mi jakieś 4-5 h . mam 18 lat i jak wspomniałem mam problem z tkanką tłuszczową na brzuchu. pewnie były już takie pytania ( i z góry za to przepraszam :P ) ale czy jeśli bym stosował tą metodę HIIT naprzemian z A6W przy stosowaniu jakiejś diety, to czy uda mnie się zgubić moją zmorę? kiedyś byłem gruby ale ostatnimi czasy się trochę zmieniłem. schudłem z 10 kilo ale brzuch "wisi"... nieprzyjemny widok :P biegam 30 minut dziennie, nie jadam kolacji i ogolnie jem mniej. pierwsza strona, na którą wpadłem dała mi jakby załamanie - "nie zgubisz tkanki tylko z brzucha" może i to fakt ale...
Próbowałem stosować AbGymnic tylko ze to jest jedna wielka tandeta, na którą wyrzuciłem pieniądze w błoto. na wszystkich innych forach czytam o dietach, aerobach i ćwiczeniach na brzuch. te ostatnie faktycznie nie dają efektu płaskości ponieważ tak jak mówi każdy - wzmacniają mięśnie. zatem może wierny kibic Paris Saint-Germain mi coś podpowie na temat spalenia "brzucha" ? pzdr.

Jestem tylko człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Prawda jest taka, że faktycznie dużo jest możliwości i innych teorii spalenia tkanki tłuszczowej, prawda jest taka że pewnie każda będzie do tego prowadzić - "są rózne sposoby obdarcia kota ze skóry".

tak precyzując to najważniejsza jest dieta, ona będzie ona odgrywać kluczową rolę jeśli chodzi o odchudzanie. Będę szczery, nie jedzenie kolacji to jest zaprzeczenie dobrej diety, więc radze poczytać POSTY PODWIESZONE (te na górze pogrubione) i dokształcić się w tej kwestii.

Najlepszym treningiem do budowania sylwetki jak i do odchudzania jest trening siłowy. Ćwiczenia na siłowni całego ciała co dwa dni napewno przy dobrej diecie dadzą dobre efekty (Poczytaj w tym dziale mój temat: FBW, GENEZA ,PODSUMOWANIE) i zgodnie z zaleceniami do niego się zastosuj.

Napewno dodatkiem do diety i siłowni by spotęgować efekt będzie bieganie czy to w formie opisanego w tym temacie HIITU czy też w formie aerobów jak i każdej innej aktywności fizycznej typu piłka nożna, koszykówka i inne gry zespołowe jak i indywidualne, spacery itp itd.


Twój wygląd pomimo że 10 kg jest ciebie mniej to jednak nie dziwie się że ci nie odpowiada, jak skupiłeś się na A6W które jest treningiem bardzo przeciętnym na brzuch (lepsze to niż nic) + bieganie i zapewne mała ilość jedzenie => chudy otłuszczony.

Wierny wierny kibic PSG od 14 lat już

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2009-04-11 18:04:19

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
okej, dzięki Marcin. ;]
no to od środy zaczynam... ;] pzdr. 3m sie.

Jestem tylko człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Co sądzicie o tym aby do Interwałów dodac spalacz tłuszczu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przeciwskazań nie ma, być może w małym stopniu coś pomoże, ale kluczowej roli spalacz i tak nie odegra tylko wręcz marginalną bym rzekł.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
A ja mam pytanko. Jedząc tylko bułkę z szynką przed treningiem to dobre rozwiązanie?? I czy mogę pić dużo wody przed treningiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
witam a ja mam pytanie czy mogę robić HIIT np. o 14 a o 18 iść na basen popływać i wejść do sauny suchej ?? czy raczej nie za bardzo w tem sam dzień robić interwały i pływać ?? mogę wtedy stracić masę mięśniową ??

a i jeszcze jedno przed treningiem na siłowni można robić interwały na rowerze stacjonarym ?? czy lepiej nie ??

z góry dzięki za odpowiedź pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja progresja

Następny temat

Przysiady 85kg i 1 x 20 razy, Wielkie wyniki

WHEY premium