SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy HIIT Upgrade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
niwix
chwali ci sie za twoja wiedze.
bo dokladnie to opisales na body-faktory.


jednak to podchodzi pod spam wklejanie w roznych dzialach wszedzie tego samego, a nastepnie jeszcze odsylaczy do tamtych tematow

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1326
Dzięki za link!. Fajnie, obszernie. Uzupełniłem wiedzę o kilka, jeszcze nieznanych mi opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jednak to podchodzi pod spam wklejanie w roznych dzialach wszedzie tego samego, a nastepnie jeszcze odsylaczy do tamtych tematow

jak to reklama

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Witam! Mam pytanie. Czy jest jakaś zależność między treningeim HIIT a przyjmowaniem glutaminy ? Wiem, ze glutamina przyspiesza regenerację mięśni a HIIT natomiast ma zapewnić wykorzystanie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej jako substrat dla mięśni po wysiłku, stąd, ciekawi mnie czy przyjęta glutamina nie będzie miała hamującego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej w treningu HIIT.

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Nie powinna mieć

z drugiej strony nie bał bym się o straty mięśniowe podczas HIIT, chyba że na czczo robisz.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Poniedziałek:
Przebieżka 10min(40Hr/max) 5x 30/10 (40/90Hr/max)
Wtorek:
Siłownia
Środa:
Przebieżka 10min(40Hr/max) 5x 90/20 (40/90Hr/max)
Czwartek:
Siłownia
Piątek:
Przebieżka 10min(40Hr/max) 5x \30/10 (40/90Hr/max)
Sobota:
Siłownia + 45min (40Hr/max)
Niedziela:
Wolne

Prosze o korektę. pzdr/

Zmieniony przez - Samo88 w dniu 2009-05-06 19:26:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja bym w sobote po siłowni odpuścił sobie aero. A tak to okej.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 932
Może pytanie już było ale ciężko 60 stron przeglądnąć. Mianowicie jak ma się rozgrzewka do HIITa, bo szczególnie dla początkujących wydaje mi się min. 10-15min dynamicznego stretchingu. Jednak ciągle starty narażają nasze ścięgna na naciągnięcia i nie daj boże zerwania. Więc tak jak wyczytałem 2min. truchtu czy jakiejś rozgrzewki wydaje mi się za mało. Jak to wygląda w praktyce bo sam jeszcze nie stosowałem tylko się przymierzam. Ile rozgrzewki i najlepiej jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
oprocz stretchingu
to wejdz sobie jeszcze na ta strone: http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/the_hiit_revolution_for_fat_burning_success

i wlacz sobie ten filmik
w akapicie "HIIT Warm-Up"

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
mam bardzo słaba kondycje, to mam biegać interwały i wtedy mi się ona polepszy, czy może zacząć od zwykłych aerobów??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja progresja

Następny temat

Przysiady 85kg i 1 x 20 razy, Wielkie wyniki

WHEY premium