SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy HIIT Upgrade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
dieta i cwiczenia stanowia calosc wkleje ten post tam i mi powiedza ze mam wkleic na trening, a tzreba znac caly plan zeby pomoc<tak logika podpowiada> a ten trening mnie zainteresowal dlatego chcialam wiedziec co moge nim zastapic jak wspolgrac itd. zapomnialam dodac ze cwicze codziennie od pn do pt...dobra sprobuje tez tam ale jak ktos by sie znalazl laskawy to niech tu pomoze, bede serio mega wdzieczna!!!!!!!!!!

agness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 113 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4889
"Nie rozumiem takich ludzi... nie chce Ci się poczytać parę minut, a mamy uwierzyć, że będzie Ci się chciało hiitować ?
Poza tym myślisz, że po co są takie fora ? Po to, żeby 1000 razy odpowiadać na to samo pytanie ?
Zacznij lepiej czytać od początku... "

patrząc na liczbę przeczytanych artykułów to chyba jednak sie mylisz, po za tym nie lubie jak ktoś nadmiernie troszczy sie o fora, a zauważyłem że pseudo moderatorów nie brakuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
kolbi123, skoro taki jesteś oczytany, to nie rozumiem, czemu nie doczytasz i tego artykułu. Poza tym ja zawsze wyciągam średnią z odpowiedzi, jaką uzyskają inni - nie bazuję na jednej odpowiedzi i też nie spodziewam się, że wszyscy rzucą się by mi odpowiedzieć.
Nie patrzyłem na Twój profil, bo większość postów ludzi leniwych, zaczyna się jak Twój, więc się nie dziw.
Poza tym forum obserwuję kilka lat, zarejestrowałem się stosunkowo niedawno i o niewiele rzeczy pytałem, bo wszystko można wyszukać, ale jest z tym coraz gorzej, bo tematy się powtarzają. Zwykle wygląda to : pytanie - link, pytanie - link.
Ja tam niczego moderować nie mam zamiaru (ani uprawnień), ale po co zaśmiecać forum i dodawać kolejne strony. Następny ktoś po Tobie napisze, że na bank było to pytanie, ale nie chce mu się przegladać tych 59 stron.
W każdym razie jeśli wolisz czekać na odpowiedź niż sam ją znaleźć, to Twoja sprawa. Przecież i tak wszyscy dążymy do tego samego !

Wy wspierajcie mnie, a ja będę wspierał Was !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
co to jest:
50 razy obciazenie na nogi 50kg??
Na takiej suwnicy? 1 s x 50 powtorzen? Jak tak to rozbij na 3 serie x 15 p.

20 wymachow na kazda noge w tyl z obciazeniem 25kg??
A to? Wymachow? Wez to wyjasnij? Uginanie nog lezac przodem??
Ile serii? Pisz jasniej.

5 min rowerka na rece z obciazeniem poziom 4 nie wiem ile to<co>???
Jak to rowerek i rece z obciazeniem??

da 100 razy wewnetrzne 50 razy zewnetrzne partie na 35kg obciazenia, brzuszki 100 z obciazeniem 35kg,

opisz to dokladniej? Co to za wynalazki? Takie odwodzenie nog na zewnatrz na maszynie??
Jak to brzuszki na 35 kg?Nie wieze:):)

Kurde to jestes mojej postory, tylko troche wyzsza:)

Rozumiem ze GYM to jest ten trening co opisalas??
Strasznie on chaotyczny. Musisz to bardziej szczegolowo rozpisac?
Nie ma tam na silce zadnego instruktora?
Ogolnie plan 2 jest sensowniejszy.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
nawet nie wiesz jak sie ciesze ze sie ktos zainteresowal:)jutro wezme aparat na silke to pokaze wszytsko:)nie umiem tego nazwac bo to dziwaczne przyrzady:P ale uzyteczne:)dobra na mnie juz czas w takim razie spokojnej nocy i do jutra:)

agness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Zdjecia zdjeciami, ale jeszcze musisz dokladnie opisac plan treningu bo bez tego nic sie nie ruszy.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 224
Mam kilka pytań odnośnie tego treningu.
Co mnie ciekawi.
Czas treningu nie powinien przekraczać 25 minut...ok
Co wliczamy w najbardziej opłacalny HIIT:
Czas rozgrzewki 2 minuty.
Czas jednego interwala powinień przebiegać z początku następująco: 30 sekund truchtu; 15 sekund spirntu co daje; 45 sekund.
Mamy zaczynać od 5 interwali co dało by czas ogólny 6 minut 25 sekund.
Jak mam to rozumieć ?
biegne biegne truchtem, ciach machama girami ile tylko mam sił przez 15 sekund i ..? przerwa? dalej trucht? jak powinno być prawidłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 224
tzn. że przerwa między jednym interwalem a drugim czy mam być ciągle w ruchu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja progresja

Następny temat

Przysiady 85kg i 1 x 20 razy, Wielkie wyniki

WHEY premium