SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Dobra forma.

Zyebałes ze na Mr.SFD sie nie zgłosiłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Dzięki. Co do klatki- jak w treningu każdej innej partii ćwiczenia często ulegają zmianie, aktualnie jest to: ławka pozioma sztangą, skos w górę na suwnicy Smitha, wyciskanie na maszynie siedząc, rozpiętki na bramie oraz tradycyjne na hantlach. Wbrew pozorom, może tego aż tak nie widać na zdjęciach, bo najczęściej są robione na pompie, ale klatka to moja najsłabsza partia. Moim zdaniem nie byłbym w stanie należycie przygotować się na Mr.SFD i nie ma co tego roztrząsać. Tematu jakichkolwiek zawodów nie mam zamiaru już powielać w moim poście, bo średnio raz na 2 strony musiałbym się do tego odnosić, dzięki jeszcze raz i pozdrawiam

Zmieniony przez - Tomekfit w dniu 2012-01-25 17:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3520
super forma naprawde fajnie to wyglada

NIE LICZ ILU NAS JEST, LICZ NA SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
Jak forma panie Tomku? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
świetna harmonijna sylwetka, jedna z lepszych na forum, do tego dobry wzrost, nic tylko pogratulować
oczywiście sog

Zmieniony przez - frisky w dniu 2012-09-15 15:22:53

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Tomek daj nowe fotki forma zaj**ista:)

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
kolego,mam pytanie bo wertuję Twoje strony i nie mogłem znalezc- czym zajmujesz się na co dzien że pozwala Ci to być w tak dobrej formie? Na pierwszej stronie czytałem o wojsku, więc jestes zawodowym wojskowym? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo ważna. Pozdrawiam,( świetne plecy ze szczegółami).

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Witam Panowie, dzięki za dobre słowo, ale formy póki co nie ma, może uda się jeszcze coś w tym roku poprawić, wprowadzam pewne zmiany, co nieco testuję, sam nie wiem jak to przełoży się na wygląd Tak, jestem żołnierzem zawodowym. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za miłe słowo i motywację:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Forma super!! SOG

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Fotka z dzisiejszego treningu tak w celu przypomnienia się. Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium