SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
sylwetka niesamowita. wyniki silowe w profilu aktualne? bo strasznie slabe jak na ta sylwetke, nawet jesli nie cwiczysz pod katem sily.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
forma bardzo ładna, gratuluje!

PS gdzie służysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10836
witam super sylweta. Mam pytanie odnośnie treningu wiem ze ćw 2x partie w tygodniu czy możesz mniej więcej opisać schemat treningu co w jaki dzien, sam staram sie robić 2x w tyg ale chyba mam za małe przerwy i chce "porównać" z twoim planem.

z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Wyniki nie są aktualne, a jezeli są większe to niewiele..nie skupiam się na sile, cwiczę małymi ciężarami..mała siła- wg mnie spowodowana jest tym, ze do niedawna cwiczyłem kazdą partię 2x w tygodniu, robiąc krótkie przerwy, koncentrując się na napinaniu mięśnia i szybkosci powtórzenia. Od jakiegos czasu cwiczę kazdą grupę raz w tygodniu i juz zaobserwowałem wzrost siły, chociaz nie pod tym kątem zmieniałem trening, waga tez na plus. Na temat pracy się nie wypowiadam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Przepięknie, dowód na to, że nie trzeba miec kosmicznych wymiarów, żeby takie robic wrażenie

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Tomekfit nie myslisz czasami o zawodach ?a jak tam nogi wygladaj sywetak bardzo mi sie podba widac ze dajesz ostro na islce nie obijasz sie zycze dalszych postepów!pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
NIesamowity jestes!! Do takiej sylwetki daze!! SZacun!! SOGACZ!

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Na nogi nie narzekam, nie mam aktualnego zdjęcia, po niedzieli wrzucę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
jeżeli masz służbę, to raczej nie masz jak trzymać diety, skoro 3 posiłki jesz tam? więc, jak to u Ciebie wygląda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium