SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10434
"Nogi smukłe, reszta płaska" do tej pory myślałem że ja mam smukłe nogi ale po tym co widze u ciebie to moge tylko powiedzieć że mam cienkie jak u pinokia... sog za prace i dużo zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Ładna sucha masa ... good job :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
sog za tekst w profilu i za sylwetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
Tomek żolnierzu nie chciałbym cie spotkac na polu bitwy
Prezentujesz sylwetke bardzo harmonijna! nie to co poniektórzy napasa sie jak swinie i to nazywaja miesniami! ty jestes po prostu idealnie zbudowany,ciekawi mnie jak w realu wygladasz poniewaz ja przewyższam swoj wzrost o jakies 31 kg a nie wygladam jakos mocno dopakowany,ty natomiast przewyższasz o 8kg a sylwetka budzi zachwyt!
cwicz dalej i ciesz sie wiele osób na twoim miejscu było by zachwycona taka sylwetka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Jak tam forma Tomek, możesz wrzucić coś aktualnego ?, bo czasem jak zbraknie motywacji to trzeba mieć gdzie okiem rzucić

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ile te nogi w przysiadzie wycisną ? Bo kozacko wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
https://www.sfd.pl/Tomek_21_lat,nowe_fotki_str.33,35,36-t451477-s12.html Na tej focie jak bym siebie widział tylko że mam bardziej płaskie bicepsy ale to dlatego że są po prostu mniej doje..ane u mnie będą wyglądały tak za 4,5 centymetra xD Masz chyba tak jak ja długie łapy i biceps tez jest przez to długi i ciężko jest zrobić fajne wierzchołki... Sylwetka kozak . Sog xD

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Nie ma się co rozpisywać, klasa.. sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Dzięki za miłe opinie co do formy to nie ma się czym chwalić, ciągle eksperymentuję, chciałem trochę pomasować, doszedłem do wagi 110kg, ale mnie podlało, aktualnie 106 i tez nieciekawie, nie mogę znaleźć złotego środka, a to dodaję a to ujmuję węgli i tak w kółko:) co do siły w przysiadzie to mój najlepszy wyczyn 140kgx6 w ostatniej serii, więc bez rewelacji jak na moją wagę:) co do wyglądu w realu to zależy, kto patrzy:) dużą rolę odgrywa wzrost, to on nadaje ogólną wielkość, do tego kilka kilogramów i można się w jakiś sposób wyróżniać, mi to jeszcze nie grozi:) Pozdrawiam!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Ładnie ;)

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium