SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Cześć, dzięki za opinie :) Co do nóg to skupiam się tylko na przysiadach poniewaz w chwili obecnej nie mam dostępu do niczego innego. Przy przysiadach mozna duzo manewrować rozstawem nóg, stop, głębokością przysiadu, więc na etapie samej rozbudowy ud to cwiczenie wg mnie w zupełnosci wystarcza. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Jak więc wygląda Twój trening nóg? Przykładowo robisz tylko 9 serii przysiadów, zmieniając rozstaw nóg, i żadnych wykroków itp? Jestem w tej samej sytuacji (tylko wolne ciężary) więc bardzo mnie to interesuje.

Sylwetka jak dla mnie idealna ;)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiedz mi Tomek jak lepiej ułożyć nogi na przysiadzie , bo ja stawiam nogi wąsko i opuszczam się do samego dołu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Sogacz za formę i profil :) Wszystkiego dobrego :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Cześć. Jak juz wspomniałem póki co robię tylko przysiady. Przedstawia się to mniej więcej w ten sposób, ze zaczynam od 2 rozgrzewkowych serii i juz w tym momencie decyduję jak będę mial rozstawione nogi/stopy na treningu. Wykonuję ok 5-6 serii zasadniczych od 12 do 6 powtorzeń czasami do 3. WYkroki są dobrym ćwiczeniem,ale raczej na ksztaltowanie mięsni ud, a wiadomo,zeby ksztaltowac to trzeba mieć co :) To jaki zastosujesz rozstaw nog/stop musisz zadecydować sam, rób tak,zeby jak najbardziej czuć miesnie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam wąsko i opuszczam do samego dołu i powiem Ci że na następny dzień mam niezłe zakwasy :) przeważnie robię nogi w piątek to na weekend mam zakwasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Na 4-głowe robisz tylko te 5-6 serii? I dodajesz coś jeszcze na 2-głowe w tym treningu?
W przysiadach progresja co serie?

Zmieniony przez - PGBW w dniu 2009-10-19 20:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Cześć. Yhm, tylko te 5-6 serii z progresją oczywiście :) Czasami dorzucę 3-4 serie przysiadow ze sztangą trzymaną z przodu,ale to rzadkość w moim treningu i jest to cwiczenie 'na odwal się', muszę się przemoc i skoncentrować zeby to wdrożyc :) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4128
Super ! SOG !
Może dasz zdjęcia aktualnej formy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
musze przyznac ze naprawde jest dobrze. zachowujesz proporcje, wymiary widze caly czas coraz lepsze a najlepsze jest to ze obojetnie jaka pora roku to Ty zawsze masz dobry poziom bf co mi bardzo imponuje bo wiadomo ze nie latwo.

chetnie tez bym zobaczyl aktualnie najszerszy tylem jak wyglada. moze niedokladnie przejzalem temat albo chyba nie widze takiej fotki.

pozdrawiam

ps. musze sie wziasc do roboty

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-11-15 00:57:25

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium