SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Nie ma zdjęć i pewnie długo nie będzie póki co nie ma mi kto ich zrobic :/. Wyniki jakie są takie są, ani zawyzone, ani zanizone ;) Kiedyś z treningu na trening staralem się zwiększać ciężary, ale to bylo dawno. Teraz robię serie rozgrzewkową jedną lub dwie i na ich podstawie zaczynam serie zasadnicze, nie pamiętając o tym jaki cięzar stosowalem na poprzednim treningu. Trenuję raczej małymi cięzarami biorąc pod uwagę wagę ciała- nie wstydzę się cwiczyc bicepsów 8kg hantelkami czy barkow 35kg sztangą. Nie jest mi dane byc siłaczem i nie idę w tym kierunku. To nie znaczy, ze nie imponuje mi to jak ktos przysiada z cięzarem 250 czy wyciska 180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 710
masa jest, rzezba jest...dla mnie jest ok, sog :)

pozdr p-akery|"{;;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Bardzo, bardzo konkretnie, pozazdrościć. Dziwi mnie tylko tak słaby wynik w przysiadzie przy takich udach...

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
No Tomek, nie pisalem nikomu jeszcze tutaj zadnych komentarzy na temat wygladu gdyz nie uwazam sie za osobe kompetentna Ale jako ze jestes "kolega po fachu", gdyz tez robie w monie, poslodze Ci troche Wyniki silowe sa jakie sa, ale skoro nie jaraja Cie one to po co komu ;] zawsze zdrowiej dla stawow i sciegien wiec w ogole sie nie przejmuj komentarzami w ktorych jakis 16 latek siedzacy przed komputerem i jedzacy czipsy popijajac coca cola stwierdzi ze to malo. Wygladasz za***iscie. Odtluszczona sylwetka z 6 packiem na brzuchu nie jest latwa do osiagniecia i utrzymania, wiem co mowie bo od ponad pol roku uzeram sie z dieta i to nei jest nic milego. Podziwiam kazdego ktory doprowadza sie do takiego poziomu BF i "ma miesnie" bo wielu ludzi wstawiajacy tu swoje fotki poprostu ma tych miesni bardziej zanik
Cala Twoja figura jest godna pozazdroszczenia, lecz jesli mial bym wymienic jej (moim zdaniem) najwieksze (choc i tak nie wielkie) mankamenty, to skoncentrowal bym sie na grubosci plecow, przedramionach oraz gorna czescia cyckow.
Oczywiscie jak bys tego nie zrobil, i tak jest za***iscie, ale moze wyrazajac moje zdanie potwierdze to co Ty myslisz ( co w pierwszej kolejnosci poprawic ) co zmotywuje Cie do wiekszego przytyrania wyzej wspomnianych miesni ;]
Pozdrawiam i zycze dalszej wytrwalosci w dazeniu do celu, oraz zdrowia, najwazniejsze zdrowia, bedzie zdrowie bedzie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Dzięki ;) Juz pisalem i nie raz to zaznaczałem, ze nie robię siły, a mięsień mozna wypracować tez mniejszymi ciężarami. Poza tym dla jednego 140 to malo,dla innego za duzo itd. :) Zgadza się plecy nie mają grubości, gora klatki tez odstaje, chociaz przedramiona wg mnie są proporcjonalne do bicepsów. Dzięki, ale jestem samokrytyczny, wystarczająco motywują mnie moje zdjęcia, zapału tez mi raczej nie brakuje ;) Ale zdrowie się przyda chociaz poki co nie mogę narzekac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Masz rację, ale do budowy masy zawsze bedą potrzebne ponadprzeciętne ciężary, a twoje uda są wręcz niesamowite

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 74 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12369
Swietna sylwetka, a tak z ciekawosci, jetes ekto/endo czy moze mezo ? Łatwo ci przychodzi zdobywanie masy ?

Zmieniony przez - krak85 w dniu 2009-07-14 17:08:24

How much can you really know about yourself if you've never been in a fight ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2730
Stary jesteś moim autorytetem(pod względem skromności i ofc sylwetki ) do czegoś takiego właśnie dążę. zdrówka ;]



Zmieniony przez - traumat w dniu 2009-07-14 19:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Dzięki za opinie. Co do typu sylwetki to coś na przelomie ekto/mezo, raz jest lepiej raz gorzej- w kazdym razie masa nie przychodzi tak łatwo...Jezeli zdrowie i fundusze pozwolą spróbuję złapać trochę masy w okresie zimowym- wtedy będzie mi łatwiej okreslic jak to z tą 'masą' jest ;) Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Po przeczytaniu calego tematu nabralam optymizmu ,ze jednak istnieja nieliczne jednostki meskie ,ktore oprocz pieknie wyrzezbionego ciala ,posiadaja rowniez inteligencje ...i swoj system wartosci,ktorego sie trzymaja ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium