SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek, 23 lata, nowe fotki str. 58

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
O bracie, kapitalna forma. Lata ćwiczeń i starań zaowocowały naprawdę fantastyczną przemianą, która niejednego może zainspirować (w tym także i mnie). Tak więc z mojej strony dzięki i szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7702
Konkretna forma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
pozamiatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
gratulacje ;], jak pisales ze dieta porządniejsza to efekt musi byc lepszy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
wygladasz mega fajnie
uzylabym innego slowa ale i tak zakropkuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Czyli jechałeś splitem partia 1x w tygodniu, tak? Mógłbyś przybliżyć jak wyglądał ten plan (tylko w jakie dni jakie partie, bez rodzaju ćwiczeń, powtórzeń itp.) Ja cały czas ćwiczę FBW i pomyślałem, że może przerzucę się na split, by przełamać stagnację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Cześć. Tak, spadki to naturalna sprawa Odnośnie treningu w ostatnim czasie przedstawiało się to w następujący sposób: 1- klatka, 2- plecy, 3- dzien wolny, 4- barki,nogi, 5- biceps,triceps, 6,7- wolne. Dzięki za opinie, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
a brzuch jak trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
Ogólnie sylwetka super idzie do przodu ale jak zobaczyłem nogi to aż powietrza zabrakło sogi leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HadesSquad powrót do formy od A do Z

Następny temat

1,5 roku z przerwami

WHEY premium