SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
faktycznie strasznie mało, jeden plus jest taki ze do katowic teraz bedą brac najwiecej ludzi. W lipcu trzeba bylo miec 139 ptk zeby sie dostac wiec dosc niski poziom.

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
TWO - 13
TSF - 25
MS - zdany ale nie wiem na ile
WZ - jutro

Może się uda z rezerwowej listy rezerw
Pewnie będę jutro na WZ trzebany z ustawy, albo zasypywany pytaniami dlaczego tak mało ptk na TWO, ale olać co ma być to będzie

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
szybko ten Wz Ci dali, mam nadzieje ze w krakowie tez tak szybko bedzie

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2495
No skoro tak mało miałeś pkt z TWO to możliwe, że przemaglują Cie z Ustawy. Z drugiej strony skoro tak szybko z terminem gonią to znaczy, że chcą przerobić jak najwięcej osób bo wiedzą, że prawdopodobnie będzie duży nabór i brakuje im ludzi żeby listę zapełnić, więc może nie będą mocno wymagający ;)

Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
nie prawdopodobnie tylko bedzie duzy nabór w katowicach w stosunku do innych miast,zreszta jest podane ile osob
04.09.2012 r. - 93

18.09.2012 r. - 80

06.11.2012 r. - 130

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Będę sobą, nie będę spięty. Chyba nie uwalą mnie za nieznajomość ustawy.
Jeden dzień na naukę to trochę mało, jeszcze radość po zdanym MS mi nie przeszła

Powiem, że coś tam czytam, ale w sumie od tego jest szkółka aby się wszystkiego nauczyć...

Jutro opisze co i jak.

Na telefon z wynikami MS czekałem półtora tygodnia, od wyników do WZ - 2 dni

Trochę dziwne, bo przypominam sobie, że było Nas ok 100 na pierwszym spotkaniu. Z tego co się orientuję było chętnych 1/15... może się po drodze wykruszyli

Zmieniony przez - Arriva w dniu 2012-08-09 11:46:32

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
TWO - 13
TSF - 25
MS - 45
WZ - 56

W sumie 139, więc ch**nia.

Badania 14, więc gonią z czasem bardzo...

Pytali jak u mnie z nauką bo TWO kiepsko, i że na szkółce muszę się uczyć bo mogą mnie wywalić, mam się wziąść solidnie za sibie, bo szkoda by było

Zobaczymy...

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
ale doj**ales z tym TWO , miec z 27 i masz jak w banku a teraz musisz liczcyc na szzczęscie. Ale z tego co wiem jeszcze dochodzą ptk za wyksztalcenie

Zmieniony przez - syntok w dniu 2012-08-10 12:11:54

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
W sumie nie wiem jak to teraz wygląda.

Całość mam ważną przez rok czyli jest opcja, że nie dostając się teraz mogę podczas tego roku dostać się na inny pobór ? Czy jak bo nie wiem.

Słyszałem też, że jest możliwość przeniesienia papierów do innej KWP, gdzie np poziom rekrutacji jest niższy, i ew później wrócić spowrotem do swojego wojewódźtwa...

Szkoda byłoby, żeby całość poszła się srać. Napewno jest jakieś ukrytne dno w końcu żyjemy w polsce


Na temat samej rozmowy WZ - może komuś się przyda:

Pierwsze co, to że mam mówić głośniej, drugie że gdy siadam w garniturze to powinienem rozpiąć marynarkę Uśmiechałem się i powiedziałem, że chciałem zamaskować brzuch ale mnie Panowie wyczuli Druga sprawa, standardowo dlaczego do policji, później czy można naruszać prawa człowieka, odpowiedziałem że to zależy jeśli ktoś bardzo narusza prawa innego to należy go ustawić do pionu powiedzieli, że z wiedza to u mnie cieko ale odpowiadam tak ogolnikowo ze sa usatysfakcjonowaniu, ogolnie wiecej smiechu. Na pytanie co w zyciu najbardziej mnie zestresowalo, powiedzialem ze to bylo w technikum gdy mojej dziewczynie spoznial sie okres

Przedemną było parę osób które nie zdało

Była jeszcze taka wstawka, pytali czy wiem że zabrakło mi parę punktów, więc z uśmiechem zapytałem do czego ? do maksa ?

Zmieniony przez - Arriva w dniu 2012-08-10 12:25:40

Zmieniony przez - Arriva w dniu 2012-08-10 12:27:19

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
z tego co wiem to liczy sie jeszcze ptk z wyksztalcenia , za srednie masz 10 ptk . A co do tego drugiego pytania to tak , wszystko jest ważne rok wiec przez ten okres lapiesz sie na wszystkie nabory . Ja bym zostal w katowicach bo jest duzo miejsc teraz do konca roku i moze sie udac. Tak jak Ci pisalem wyzej w tym naborze w lipcu ostatni ktory zostal przyjety mial 139 ptk wiec tyle co Ty teraz ale jesli mnie informacje nie myla to jeszcze za wyksztalcenie powinies miec ptk -srednie 10 wiec 149 wiec jest duza szansa

Zmieniony przez - syntok w dniu 2012-08-10 12:28:16

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium