SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING na koksie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
przy mecie solo niech zostanie przy 4 dniach, a raz w tygodniu można przecież pokręcić aeroby jak tak go ciągnie na siłke.. jeśli pasuje taki zakres powtórzeń to ok, łydki, brzuch, przedramię : 2-3 razy większy zakres powtórzeń niż te 6-10, warto też dodać powtórzeń do bicepsa 12-15 jest ok, ja poza wyciskaniami ciężkimi robię też barki w tej liczbie powtórzeń i reagują na to ok. niech rozpisze trening i tu wrzućcie, to będzie łatwiej ocenić co i jak. prz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
/// sorry, wysłało mi się dwa razy :/


Zmieniony przez - rudeboy.oi w dniu 2011-12-06 11:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
Poniedziałek
nogi całe
przysiad 5s
hack 4s
prostowanie + uginanie stojąc (super seria) 2s
uginanie w lezeniu 5s
wspiecia na palce 3
osle 3s
odwrotne wspięcia 4

Wtorek
klata+ przód i bok barków
wycisk skos 4s
wycisk płasko 4s
rozpietki 3s
wycisk złączonych hantli + krzyzowanie linek (s.łączona) 4s
Push press 4s
unoszenie bokiem 4s
unoszenie w przód 3s

Czwartek
Plecy + Tył barków
MC 5s
drążek 4s
wiosło 4s
Sciaganie linki wyciagu górnego do klatki + przyciaganie linki do brzucha w.dolnego (s.łączona) 2s
Srugsy 3s
Unoszenie w opadzie 4s
odwrotne rozpietki 3s

Piątek
Ramiona + brzuch
Ugiananie ze sztanga 5s
młotki 3s
uginanie na wyciagu + prostowanie na wyciagu (super seria) 4s
Wyc.francuskie 4s
pompki na poręczach 4s

allahy 4s
podciaganie kolan na drązku 2s
spiecia 2s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
spoko, imo fajny trening, zakres powtórzeń tylko mogłeś podać ale w sumie jak sie ktos za koks chwyta to pewnie wie jaki zakres go klepie. dodałbym na jego miejscu tylko brzuch we wtorek a w czwartek łydki, dzielac sobie jakostam serie zeby ich tygodniowo za duzo nie wychodzilo, ja np. ruszyłem do przodu łydki jak zaczałem je trenować 3 razy w tygodniu na sporych ciezarach.. no i superserie z łap przeniosłbym na jego miejscu na koniec treningu rąk, bo to bedzie fajne zwienczenie treningu + mocne ukrwienie, zreszta francuz i pompki fajniej robić najpierw a potem kończyć to izolowanym ruchem na wyciagu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
dodałbym na jego miejscu tylko brzuch we wtorek a w czwartek łydki
czyli robił by dwa razy w tygodniu???
za reszte dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
tak, dwa razy w tygodniu... pzredramie jak robi to też można 2 razy w tygodniu, ale szkoda czasu na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
ok dzieki za wszystko na pewno sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pit odnosnie treninguna rece to powiem Ci ze na mnie teraz dziala dobrze jak trenuje go czesciej. Napisz swoj dotychczasowy trening rak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Siem Greg.Obecny Tren wygląda tak:

Bic hantle 3 serie z supinacja od 10kg next 20kg do 30kg co jest maxem , oraz powtorzen, 20p/10p/6p na reke
modlitewnik 20kgx10powt./40kgx10powt,/50kgx6powt, sztanga łamana srednie tepo bez przytrzymania w szczycie
sztanga olimpijska 40kgx8,/50kgx6,/50kgx4powt.

tric. Juz poł roku tak samo. zaczynam od sciagania linki wyciagu(brama jedna strona) 4serie po 20,10,10,8 ciezar cały czas taki sam .wszystkie sztabki .
Wyciskanie na płaskiej w wąskim chwycie 3 serie ,sam gryf olimpijski 20kg x 20powt,/60kg x 10,/ 100kg x 6/8powt.
Trica koncze na pompkach na poreczach 3serie , 10powt ciezar ciała, 8 powt + 20kg do pasa,/6powt + 25kg do pasa.

tren łap raz w tygodniu.

co do cyklu to mix unigena ,ampa co 7 dni , ostatni cykl na injekcjach z 7 lat temu, było to polskie prolo 200mg co 7 dni , kilka kilo up ,2 centy w łapie .
dzienx za pomoc Greg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

libol i meta

WHEY premium