SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST sponsorowany OLIMP - masa by debee pod. str 47

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
s.m.p.a - Marcin jestem :).
Nigdy nie miałem problemów z mlekiem i produktami mlecznymi, więc zobaczymy jak posmakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Widzę że Olimp zmienił kolor kapsułek VITA-MIN Multiple Sport z pomarańczowych na białe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Ok, dieta i trening tematami zamkniętymi. Teraz skupiam się na wykonaniu założeń trenera!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Jak ja robie takiesiady ( za głęboko) zuje prostowniki za bardzo a nie czwórki- wolę fronty

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Osobiście wyrzuciłbym kalafiora z posiłku przedtreningowego, ewentualnie zamienił warzywem z mniejszą ilością błonnika..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
spoko loko, trener czuwa nade mną i nie czuję dyskomfortu na treningu. Jak coś będzie nie tak i Michał powie, że coś zmieniamy, poinformuję was

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-11-27 20:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wpisuje się

Nadrobie wszystko w wolnej chwili bo weekend zjazdowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Również sie wpisze - bede śledził :)
Powodzenia i wykorzystaj zabawki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Debee zmien przysiady z zwyklych na przednie, poszujesz ta moc :D na poczatku bylo mi ciezko sie do nich przyzwyczaic a teraz jak wykonuje przysiad tylni to nie czuje nog tylko równe dyskomforty heh :P przednie przysiady na maksa angarzuja czworogłowe wg mnie :D

dobra wypiska ale ten twoj przespany głow troche wkur**ający :D włoz w to wiecej energi hehe :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Pora nie ta .. rano zawsze chwilę do siebie dochodzę ...

Jak już pisałem trening jest całościowo opracowany przez mojego trenera i prosiłbym o nie ingerowanie w jego treści. Przysiady przednie również się znajdą w treningu już za tydzień (będą i przednie i tylne). De facto powinny znaleźć się już dziś, ale za późno otworzyłem plan od Michała i zrobiłem wersję masową z poprzedniego mikrocyklu ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

Następny temat

bcaa xplode/carbonox - mieszanka

WHEY premium