SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST sponsorowany OLIMP - masa by debee pod. str 47

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
debee powodzenia będę śledził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 564
Ciekawie, ciekawie... Miny świetne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No to przeglądnałem wszycho, koledzy juz podopowiadali co i jak

Ja sobie pozerkam na technikę ćwiczen w miedzy czasie

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Biniu Dzięki, co do zielonej herbaty i żeń-szenia już wszystko jasne :). Podobnie, aczkolwiek trochę inaczej jadłem przez poprzednie 4 tyg i sylwetka uległa zdecydowanej poprawie (porównanie 1sza strona) Teraz trener rozpisał wszystko ze szczegółami, za co bardzo mu dziękuję! Zdaję codziennie opisową relację Michałowi, co tydzień zdjęcia sylwetki i pomiary wagowe i obwodowe. Wszystko więc pod kontrolą :).

mikunas Przez ostatnie miesiące jedyna suplementacja jaką miałem to WPC w celu uzupełnienia białka w diecie. Cóż daje z siebie wszystko i ja jestem zadowolony z postępów :)

lysyleb W kosza grasz zawodowo? amatorsko? Też kiedyś grałem od podstawówki do końca liceum...

slayerek01 mimo, że z tajniaka, to ciesze się że zaglądasz

raszek Tak zmieniłem, jest spokój (przynajmniej do 17 ), cały sprzęt jaki mi pasuje i najważniejsze, że 5 min od domu :)

Hej Marcellll, jak idzie masa?

CristudioTaaa miny zawsze walę fachowe . Po prostu nie ma takiego drugiego bardziej fotogenicznego ode mnie

Adrian - prowadzisz jakiś dziennik? jakby co rzuć linkiem na PW :)

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-11-28 17:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Nie treningowy 28,11,2010

dieta
7:02 35g WPC 100% 150ml mleka 0,5%, 100g owsiane, 10g rodzynek i 10g orzechów włoskich, VITA-MIN Multiple Sport, zielona herbata, żeń-szeń






9:00 Creatine Xplode 5g
9:30 150g kura, 75g makaron durum, 10g orzechów włoskich, 200g kalafior zielona herbata
11:30 Gainerator 50g
13:30 150-200g filet z kurczaka, 3 ziemniaki, kalafior ~300g (obiad rodzinny)
16:30 75g gainerator, serek wiejski, 200g marchew
19:00 150g filet z kurczaka, 50g makaron durum, 5ml oliwy, 200g kalafior
w planach:
21:30 40g System Protein 80
22:30 sen

Opis dnia
Wstałem, toaleta, zjadłem, poszedłem do kościoła, wypiłem kreatynę, posiedziałem na kompie, zjadłem, pojechałem do babci, tam też zjadłem obiad, pojechałem do parku wodnego, wymasowałem się woda pod ciśnieniem + jakuzzi, kreatyna zaraz po, wróciłem, zjadłem, poczytałem arty dot. marketingu międzynarodowego, teraz do wieczora komp, tv i odpoczynek

Ocena supli:
- Zielona herbata



Tabletki mniejsze jak tabletki VITA-MIN, przechodzą gładko, nawet bez popijania!
- Gainerator



Powiem tak: 70g produktu na 100ml gęste, ale smakowało średnio, 50g produktu na 200ml wody wyszło smaczniejsze, ale bardziej płynne. Jeszcze pokombinuję z gramaturą. Rozpuszczalność super, smak ... mi średnio podchodzi, piłem lepsze gainery, ACZKOLWIEK NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA: po wypiciu gaineratora w przeciwieństwie do innych tego typu produktów nie czuję się wypchany i zapełniony. Szybko i lekko przechodzi co wg mnie winduje ten produkt bardzo wysoko w hierarchii gainerów rynkowych pomimo IMO gorszego smaku! (wiadome smak kwestia indywidualna)
Zjadłem też gaineratora w innym posiłku z serkiem wiejskim i odrobiną wody ... w smaku za***iste!!



Zmieniony przez - debee w dniu 2010-11-28 20:05:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
debee a jak owsianka smakowała ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
super, wleciało szybko i smacznie <yes>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
debee masa myślę powoli idzie do przodu dziś waga wskazała 90kg, nadal współpracuję z s.m.p.a. oraz rionem więc chłopaki czuwają żeby wszystko było ok.

Odnośnie twojego przysiadu widać że jesteś jakiś spięty i starasz się jak najlepiej wykonać dane ćwiczenie nie wiem czy nie za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
marcelll ciagle trzymam kciuki - sympatia pozostala !
wytrwalosci !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
debee

zadam wiec inaczej pytanie - waga poszla do gory przez ostatni okres ?
jesli tak o jaka wartosc ?

proponuje tak

co 2 tygodnie tempo min 0,5 kg na plus sprawdzane 2 dni z rzedu

jesli nie wystapi podbicie kalorii o 300-500 kcal dziennie glownie ze zdrowych tluszczowk ktorych masz wg mnie zbyt malo

przemysl !

powodzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

Następny temat

bcaa xplode/carbonox - mieszanka

WHEY premium