SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST sponsorowany OLIMP - masa by debee pod. str 47

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Witam mam pytanko jaka cena takiego zestawu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
u mnie identyczne hantle jak na tym filmiku ważą 17 kg dołączam sie do opinii kolegów, to ćwiczenie trzeba poprawić :) chociaż sam mam problemy z jego wykonywaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6400
massyy ;) powodzenia bede sledzil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Eclipse21 - masz 100% racji, dzięki. Czy kwestia zbyt dużego ciężaru okaże się na następnym treningu :)

Slawek1989 Ten zestaw to pierwsza tura, będzie druga. Całościowo, jak Sponsor pisał już ~1600zł o ile dobrze pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja mam pytanie z innej beczki - nie o treningu i nie o diecie a o suplach


czemu porcja regeneratora dopiero 20-30min po treningu?

nie chce pisac o extremalnych przypadkach i kombinowania z czasem i suplami (bo tak tez mozna) ale jedno jest pewne ze wraz z uplywem czasu po treningu znikaja/zmniejszaja sie wprost proporcjonalnie zalety tak zwanego okienka anabolicznego

czas trwania jest rozny - zalezy kogo sie czyta - ale nie schodzi ponizej 90minut!
wiec dobrym rozwiazeniem jest wypicie 1 shake'a zaraz po (nawet wzic sobie na silke i pic w szatni)
pozniej posilek po ~60min
ale i tak optymalnym rozwiazeniem jest wypicie shaka'a natychmiast po
pozniej drugi po 45-60min
pozniej normalny posilek po kolejnych 30-45min

wydaje sie niemzoliwe albo trudne go zrobienia - ale te dwa shake'i nawet sie nie poczuje (jesli suple podejda)

zastanow sie nad tym


pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-11-30 17:16:33

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bystre oko !

z tym oknem to faktycznie roznie bywa ale wiecej o nim w najblizszym Perfect Body !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
rozny jest czas trwania - wedlug niektorych 48h! (w co watpie) tyle trwa srednio regeneracja miesnia wiec mozna i to nazwac oknem anablicznym
ale nawet osoba majaca klopoty z insulina przez te 120min (60-120) moze 'zrez' za przeproszeniem co chce i ile chce!
wiec picie kreatyny samej naprawde nie jest IMO dobra opcja

niby tylko 20minut - ale zwazywszy ze niektorzy oceniaja okno na ok 45min - polowa najwaznijeszego czasu ucieka!

ladowanie ile sie da (w formie plynu) wegli i bialka/bcaa - oczywiscie szybkich! przez pierwsze ~2h jest najlepszym wyjsciem

nie ma ze boli trzeba
tym samym unikanie fatu (ew. kilka kaps 0-3 w celu zwiekszenia wrazliowsci inuslinowej ktora po treningu i tak jest duza)

ja bedac skrajnym (?) endo - ladowalem zaraz po ok. 100-120g w wiekszosci cukrow (+bialko/leucyna/kreatyna) i nie podlewalo
kiedy ta samo porcja wypita w innych porach porobila by mnie w prosiaczka szybko i sprawnie

wiec timing timing panowie,klucz do sukcesu

nbie samo carbo,nie samo kreata z minimalna zawartoscia wegli - tylko co sie ma i ile sie da!

perfekcyjnie to dostarczenie
~0,8g/kgmc wegli
~0,4g/kmc bialka
.......do tego bym jednak dazyl

yol


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-11-30 17:30:11

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
cos na podobe mojej postury,ciekawe jak bedzie po tescie ;)

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie kreatyny xpode i gaineratora czy widac juz jakies efekty??? osobiście jadłem gaineratora truskawke i bardzo przypadł mi do gustu,dodam że wygrałem gaineratiora za punkty olimp:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
slawek, tak, słyszałem od debee, że 2 cm w bicu już poszło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

Następny temat

bcaa xplode/carbonox - mieszanka

WHEY premium