SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST sponsorowany OLIMP - masa by debee pod. str 47

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
dzięki Biniu, mam nadzieję za zapału mi nie zabraknie.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
debee w kosza grałem całe technikum,
przed wakacjami rozwaliłem sobie staw skokowy (2/3 stopnia)
niedawno co wróciłem do treningów na siłowni, a treningi kosza dopiero na wiosnę planuję.
jak się uda to od 2-giego roku studiów pogram w drużynie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10548
jak możesz yć zadowolony z postępów których nie ma ?:) i czy wogole masz czas na jakies życie prywatne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
mikunas, jego życie prywatne, to sam powiedziałeś, strefa prywatna, nikt więc w tą sferę wnikać nie powinien. A postępy są i to spore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
J/w, b.mało tłuszczy, wychodzi chociaż 1g/kg masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
no pisałem o tym już na początku, ale może debee źle toleruje tłuszcze, dajcie mu się wykazać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
aaaaaaaaaaaaaaaaa jestem i ja


podglądam już parę dni, ale dopiero teraz się wpisuję

cuksów sporo wierzę, że pokażesz, że potrafisz


dawaj!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Powtarzam po raz kolejny, że dieta (i trening) to kwestia indywidualna, nie każdy szkic działa na tak samo na każdego. Mój trener na prawdę wie co robi, ma za sobą staż ponad 20 lat treningów i podopiecznych z różnych dziedzin sportowych (są to znane nazwiska) ... jeżeli nie będzie szło ok, na pewno coś zmienimy. Spokojnie

lysyleb rozumiem, że amatorsko? Nie zazdroszczę skręcenia. Sam kiedyś doświadczyłem :/. Tobie życzę powodzenia, dobrej rehabilitacji i szybkiego powrotu :)

mikunas Już Ci odpowiedziałem, że ja jestem zadowolony z postępów jakie do tej pory zrobiłem (masz swoje zdanie - ok). Tak mam czas na życie prywatne...

Siema Paweł, staruszku ... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
debee
Michal jest znany na SFD wiec spokojnie ...

ale zadalem konkretne pytanie wiec ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
ja bym nie mogl wypic czegokolwiek z woda ;/ tylko mleko ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

Następny temat

bcaa xplode/carbonox - mieszanka

WHEY premium