SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST sponsorowany OLIMP - masa by debee pod. str 47

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Grubość klatki też do przodu

W ciągu 2 miesięcy ciężko o widoczną poprawę na zdjęciach. Poza tym, BF na tym samym poziomie, a wymiary do przodu. Także wzrost głównie masy mięśniowej. Jak dla mnie postęp dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Osobiscie widze minimalna zmiane w barkach a tak to niestety zdjecia nic nie pokazują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Dobrze jest. Wiadomo że mogło by być lepiej no ale tak jak pisał tibes, przyszła praktycznie sama masa mięśniowa bez tłuszczu.Ogólnie moim zdaniem pozytywnie.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Nie przesadzajcie, zmiana jest, ale biorąc pod uwagę mały staż (trochę ponad rok, na tym etapie masa jeszcze w miarę lekko idzie), wiek, trening prowadzony przez osobę doświadczoną do tego dieta + ogromna ilość suplementów - w rezultacie oceniam efekty jako mocno poniżej zadowalających.


Zmieniony przez - Gregory_gr w dniu 2011-01-25 22:53:52

Zmieniony przez - Gregory_gr w dniu 2011-01-25 22:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4137
Ja zauważyłem minimalną zmianę w klatce i w najszerszym. Myślę, że to taka genetyka niestety, dlatego takie słabe rezultaty.

Ryż, kurczak, kreatyna zrobią z Ciebie Sk***ysyna!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Myślę że Olimp źle dobrał testera (nie chodzi o zaangażowanie, tutaj brak zastrzeżeń). Debee w 06.2010 skończył duży masowy test dla konkurencyjnej firmy gdzie przybrał 9kg, logiczne jest że raptem kilka miesięcy później ciężko będzie powtórzyć ten efekt.



Zmieniony przez - Gregory_gr w dniu 2011-01-25 23:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4137
Gregory, Debee mógł powtórzyć ten efekt, jednak powinien posłuchać się trochę Binia, który od początku podpowiadał, żeby kalorii dołożyć, wtedy by załapał więcej mięcha.

Ryż, kurczak, kreatyna zrobią z Ciebie Sk***ysyna!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Fakt, też uważam że na taką genetykę trochę mało kalorii.

W rezultacie, laik mylnie może pomyśleć że konkurencyjne suple są lepsze bo przecież przybrał w bicepsie 3,5cm teraz tylko 1cm
wtedy waga poszła 9kg teraz tylko 4,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
Jest progress. Parę kg bez zmiany obwodu w pasie. To motywuje.
Ale test dosłownie pokazał hierarchie suplementacji w osiągnięciu jak najwyższego celu. Myślę że na podstawach osiągnął byś taki sam efekt.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jak już napisałem mała podaż kcal zrobiła swoje suplom nie ma co zarzucać. 4kg w 2 m bez + w pasie to dobry wynik biorąc pod uwagę że z czasem masa idzie wolniej a jednak przez ten rok kolega zrobił ogromny postep

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aneta Florczyk - odpowiada na Wasze pytania !

Następny temat

bcaa xplode/carbonox - mieszanka

WHEY premium