SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Muscle Must Go on by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2799
co tak tanio za te suple?

The One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Koncowka i przeterminowane sa.

Pokaz film z siadow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Tak te suple były z wyprzedaży

Niestety nie mam filmiku... na siłowni jest pełno osób i troche się wstydze Może byłoby OK gdyby nie to, że to są ludzie, któryrzy nie znają się na diecie i suplementacji... Dla nich kreatyna to jak sterydy ehh no ale tam gdzie mieszkam to małe miasteczko bo ma zaledwie 22 tys. mieszkańców.

Przysiady staram się robić poprawnie jak najprostsze plecy, rozstaw nóg troche większe niż barki, nie patrzeć w dół. Jednak wiadomo, że jak nie ma kto może skorygować to ciężko określić... pewnie to wina techniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Jak gleboko siadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2799
kiedy podsumowanie?

sorry za off top, ale bezpieczne jest branie takich przeterminowanych supli?

The One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Hmm czekaj. no siadam jak najgłębiej moge czasami nie wychodzi i troche przysiadam wyżej ale staram się jak najgłębiej moge i kiedy wiem, że dam rade bo często ćwicze bez nikogo do pomocy więc się też boje...

To sie chyba nazywają pełne? Nie jetem pewien ale podobno są zdrowsze od tych do kąta prostego?

kandter Wiesz czy są na 100% bezpieczne - tego nie wiem. Wydaje mi się, że są OK. Są szczlenie zapakowane tak jak od nowości, wilogoć nie docierała, powietrze i promienie słoneczne to samo. Wkońcu to nie żywność, lecz wydaje mi się, że najwyżej może słabiej działać. Napewno biore to na własną odpowiedzialność.

Aha podsumowanie będzie w sobote. Pójde wtedy do brachola i zrobie fotki i to co trza.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2007-11-13 21:59:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
Przeterminowane powiadasz.... hmmm.. ciekaw jestem efektów brania tych specyfików (''); pozdr

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Elo.

O 17 wyrusze na siłownie. Dzisiaj później bo mam boks o 18.30 to odrazu po siłce pójde na boks. Boks kończy się o 20 wolałbym żeby był wcześniej bo na jutro musze się nauczyć do sprawdzianu i 2 kartkówek więc kiepsko...

Wczoraj łyknąłem 3 tabsy Filomagu B6 i 1 tabs Zincas Forte Chyba tylko 2 raz podcza tego cyklu bo zapominałem a miałem brać kiedy będe bardzo zmęczony.





Skoro trening mam później to i posiłek przedtreningowy później, więc zjadłem batona Matrix Pro z Olimpu o smaku waniliowym.
To był mój drugi baton jaki zjadłem i powiem Wam szczerze, że się bardzo rozczarowałem bo słyszałem, że to za***isy baton.

Otóż baton ten nie przypomina żadnego zwyczajnego batonu tylko czułem się jakbym jadł troche ztwardniałą gumę. Sm ak na początku OK potem przy dłuższym żuciu zmienił się na troche gorzkawy. Po skończeniu pozostał ten troche gorzkawy smak więc musiałem popić. Ale trzeba przyznać, że się NAJADŁEM, a i skład jest dobry, a to najważniejsze!









cordx Ja też jestem ciekaw Ale teraz ich nie wykorzystam tylko za jakiś czas na kolejny cykl więc może też zrobie test? Zobaczymy Więc może się do wiesz co z nich pozostało ale za taką cenę jaką kupiłem to napewno się opłacało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
dolar dajesz

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
"dolar dajesz" ??????

Soory ale nierozumiem

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2007-11-14 16:02:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki ostawienia Olimp Thermo Speed Extreme

Następny temat

OLIMP Whey Protein Complex 100%

WHEY premium