SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Muscle Must Go on by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1336
Bardzo fajne efekty:) gratulacje podoba mi sie najbardziej triceps! ładnie jedziesz dalej Sog. Wbij czasem tez do mnie na test '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
_YaKuZa_ Dzięki. Tak jak wcześniej wspomniałem takie wypowiedzi mocno motywują a i humorek jest o wiele lepszy jak wiesz, że widać różnice

Co do zdjęć: Były robiony w tym samym czasie. Nie chciałem nic kolorować więc może tak wyszło jak mówisz. Może siostra, która robiła zdjęcie żucała cień? Nie wiem.

No narazie mam 4,5 g węgli i jeżeli będzie ok to powoli bede zwiększał tak jak mówisz ale pamiętaj, że musze patrzeć też na bilans kalorczyny. A czy jestem ektomorfikiem? Hmm nie wydaje mi się. Raczej jestem mezomorfikiem to znaczy jak zadużo zjem to tyje, jak za mało chudne. W 1 klasie gimnazjum przy wzroscie 166-168 ważyłem 76kg! Byłem strasznym grubasem, lecz wziąłem się za siebie i biegałem na bieżni. Doszło potem do 60 kg

Test starałem się żeby był w miare moich możliwości ciekawy i przejrzysty dla każdego - ciesze, się, że choć w pewnym stopniu się udało.

Willex Z klatka tak naprawde najbardziej się ciesze Teraz jak mi troche przybyło wkońcu moge nimi poruszać hahaha

Driver-m-gDzięki. Pewnie jak znajde to wejde i oblukam

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2007-12-05 18:35:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki ostawienia Olimp Thermo Speed Extreme

Następny temat

OLIMP Whey Protein Complex 100%

WHEY premium