SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Muscle Must Go on by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
A więc zacznijmy relacje z mojego wyjazdu na 4 dni na wieś

DZIEŃ 1 01.11.2007

Jak każdy odwiedzałem w tym dniu groby i byłem na mszy św.
Cały dzień był luz tylko gadanie, chodzenie i jedzenie.





DZIEŃ 2 02.11.2007

Dzień już nie był taki łaskawy jak wczorajszy. Oczywiście śniadanko z rodziną, a potem wujek zaciągnął mnie do roboty
Najpierw pojechaliśmy zwozić siano z łąki dla krów, a były tego 2 duże pola. Trzeba się było śpieszyć bo miał padać deszcz i siano by zamokło, a później nie było by już pogody na wysuszenie.

Później musieliśby zebrać wszystkie głazy z ziemi na wóz.





Następnie musieliśmy dokończyć wyrywanie korzenia drzewa. Był to ogromny korzeń głęboko w ziemi, który pękł przy wyciąganiu drzewa. Kilka godzin się z nim meczyliśmy i w tym czasie wypiłem to jedno piwko





Wieczorem pojechałem już na swoją działke, gdzie jest jak w średniowieczu :-/ Woda ze studni nie nadaje się do picia, nie ma krany, ogrzewania - jedynie piec i grzenik wzieliśmy co nic nie dawał.

DZIEŃ 3 03.11.2007

Ten dzień też był pracowity ale jednak mniej niż poprzedni. Wywoziłem obornik, rąbałem drzewo oraz przywoziłem na podwórko drzewo z lasu bo by nam nikt nie podpieprzył Mamy 2 fajne pieski co niedawno się urodziły ale cholerka zapomniałem zrobić zdjęć, a są cudowne.

DZIEŃ 4 04.11.2007

W tym dniu tak jak w poprzednim głównie rąbałem drzewo oraz pomagałem w codziennych obowiązkach na wsi.
W tym dniu również myślałem co by wam pokazać no i wymyśliłem TRENING FARMERA. Ameryki nie odkryłem ale teraz ktoś może wkońcu zauważyć, jak ludzią na wsi jest ciężko ćwiczysz, a pewnie nie jeden chłopak chciałby mieć w okolicy siłownie. Pomimo, że nie mają sprżeta są naprawde silni przez właśnie taki "trening farmera" i inne zajęcia, jak żniwa itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
MolderDist ja mieszkam na wsi i niemam zabardzo problemu z siłownio a robote mam codziennie. Ale mogłeś zrobić zdjęcie tych piesków

Zmieniony przez - idzkos w dniu 2007-11-06 22:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
TRENIN FARMERA by MolderDista

1. Rąbanie drzewa





Podstawowa czynność każdego rolnika. Mamy siekiere oraz pieńki, gałęzie, belki i rozcinamy na mniesze kawałki, aby zmieściły się do pieca. Naprawde ciężkia praca jak ma się pieńki np. po dębie czy akacji.

2. Uginanie ręki z koszykami drzewa





Również proste ćwiczenie. W poprzednim zdobyliśmy surowiec więc teraz możemy go wykorzystać Mamy 2 koszyki pełne drewna i zginamy ramiona w stawie łokciowym i prostujemy. Analogicznie możemy wykorzystać butle z wodą albo belki drewna zamiast sztangi.

3. Unoszenie ramion z koszykami





Ćwiczenie też każdemu znane. Zamiast hantli tutaj jest wykorzystane koszyki z drzewem ale można butle z wodą lub belke drzewa zamiast sztangi.

4. Matwy ciąg z wózkiem








Tak jak martwy ciąg tylko zamiast sztangi jest wózek.

5. Pchanie wozu





Nie ma co tłumaczyć. Poprostu pchasz jak najmocniej, jak ajszybciej.



Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2007-11-06 22:44:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
6. Ciągnięcie wozu





Tym razem ciągniemy.

7. Przysiady z belką








Zwykłe przysiady tylko zamiast sztangi mamy belke.

8. Wyciskanie belki








Bierzemy belke i wyciskamy nad głowe.

9. Spacer z taczką





Chwytamy taczke i jedziemy jak najdalej.

10. Pchnięcie pieńkiem





Chwytamy mocno pieniek i wypychamy jak najdale. Możemy jeszcze rzucać w góre.

11. Spacer farmera





Chwytamy belki słomy, siana i spacerujemy jak nadłużej, jak najdalej.

KONIEC.

Mam nadzieje, że się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 42

WTOREK: Uda
1. Przysiady ze sztangą na karku 4x / 12 x 70kg / 12 x 75 kg / 12 x 80 kg / 12 x 80 kg /
2. Wypychanie ciężaru na suwnicy (maszynie) 4x / 10 x 140 kg / 10 x 140 kg / 10 x 140 kg / 10 x 140 kg /
3. SUPERSERIA: Prostowanie nóg w siadzie - Uginanie nóg w leżeniu x / 12 x 5 sztaby / 12 x 6 sztaby / 10 x 6 sztaby / 10 x 6 sztaby /

Łydki
1. Wspięcia na palce na "hack-maszynie" 5x / 15 x 70 kg /

Wrażenia
- Trening udany. Bardzo dobrze i łatwo robiło mi się przysiady. Wogóle nie bolał kręgosłup!
- Najbradziej spompowały mi się uda po prostowaniu i uginaniu
- Baardzo dobrze czułem łydki

Dzisiaj musiałem wziąść do szkoły 2 kapsy TSE gdyż byłem tak zmęczony, że chyba bym usnął w szkole więc po pierwszej lekcji łykłem akurat przed sprawdzianem z geografii i pomogło ;) Aż do treningu byłem mniej zmęczony.





Po treningu standardowe suple czyli: 3 kaps BCAA, 4 kaps Kreatyny i 2 kapsy Tauryny oraz 1 kaps Czosnku.





Teraz ide zpać bo zjadłem 100 g twarogu i makrele. Miałem dzisiaj iść wcześniej spać ale baardzo długo robiłem relacje.

Jutro miałem iść z ojcem do pracy tam gdzie robiłem we wakacje ale wkońcu zrezygnowałem :-/ Miałby dużo zaległości akurat jutro mam ciezki dzień a głównie chodzi o ot, że nie poszedłbym pewnie na siłke i na bok bo pewnie bym przyjechał do domu o 18 lub 19.


Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2007-11-06 23:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
hehe niezły ten trening farmera

pierwszy raz cos takiego widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
buhaha to pojechałeś z trenigiem nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 43

ŚRODA: Barki
1. Wyciskanie sztangi zza głowy 4x / 10 x 45 kg / 8 x 50 kg / 8 x 50 kg / 7 x 50 kg /
3. Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x / 10 x 9 kg / 10 x 9 kg / 10 x 9 kg /
4. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 1x / 12 x 7 kg / 3 x 9 kg /

Kaptury
1. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x / 12 x 32 kg / 10 x 37 kg / 10 x 37 kg / 10 x 37 kg /
2. Szrugsy 3x / 15 x 21 kg / 15 x 24 kg / 15 x 24 kg /

Wrażenia:
- Miaqłem niecałą godzinke na trening i mi się udało więc jest dobrze

Dzisiaj miałem pierwszy trening boksu. Było nieźle. Najpierw są podstawy czyli nauka chodzenia. Napierw była rozgrzewka. Przyznam, że była zabójcza i po niej się ze mnie lało Z 25 minut to uczyłem się chodzic w tył i w przód a potem przez kolejne minuty lewy prosty.

Już nie moge się doczekać kolejnego treningu w piątek

Jutro nie ide do szkoły tylko do roboty na magazynach. Zawsze troche groszy się zarobi.

turysta i ripahza Dzieki. Starałem się to zrobić z "jajem"


Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2007-11-07 23:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 44

Dzisiaj byłem w robocie. Pracowałem 11 h! Ppojechałem o 8 a wrociłem przed 21. W pracy jadłem twaróg oraz chelb gramah i wędline, nasiona. Teraz kłade się spać bo jestem wykończone. Jutro nie ide do szkoły więc odespie. Dzisiaj miał być trening bic + triceps i przedramie ale ale nie dałem rady wiec mam nadzieje, że odrobie w sobote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dobrze ,ze odlozyles trening..

w tym momencie bo pracy potrzeba regeneracji.. dzieki temu zrobisz lepszy trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki ostawienia Olimp Thermo Speed Extreme

Następny temat

OLIMP Whey Protein Complex 100%

WHEY premium