SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki ostawienia Olimp Thermo Speed Extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 515
Witam
Stosuje obecnie Olimp Thermo Speed Extreme do zmniejszenia tluszczu poprzez zwiekszenie jego spalania. Mam pytanie czy po odstawieniu tego preparatu nie ebde mial problemow ze spalaniem tluszczu i czy nie rozreguluje sobie przemiany materii?
Boje sie ze po jego odstawieniu moga byc jakies przeboje niekorzystne dla organizmu.

Dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
przemiane materi mozesz sobie zepsuc jak sie bedziesz zle odzywial

Odloz srodek , trzymaj diete bedzie wszystko ok

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 515
Boje sie ze organizm tak przyzwyczai sie do tego spalacza stluszczu ze jak go odstwie to moge np gwaltownie przytyc itd.
Czesto niestety organizm przyzwyczaja sie do supli pigulek itd i po ich odstawieniu wariuje :/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Jak wyżej trzymaj dietę Ja nie miałem problemów po odstawieniu TSE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
wiesz, jesli poczatkowo i w ogole czules dobroczynny wplyw tyrozyny na koncentracje i energie to mozesz poczuc odstawienie.

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jeśli brałeś dużo i w wysokich dawkach, to możesz czuć się ogólnie rozbity po odłożeniu. Po prostu spora dawka kofeiny przyzwyczaja organizm do innego stanu. Ale po kilku dniach przechodzi.
Spokojnie, TSE to roślinki. Ich odstawienie Cię nie zabije

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przede wszystkim po zakończeniu stosowania nadal przestrzegaj dobrej diety- odstawienie tego spalacza nie powinno byc w tym sensie o którym piszesz zauwazalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer dla hard-gainera

Następny temat

TEST - Muscle Must Go on by MolderDist

WHEY premium