SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Muscle Must Go on by MolderDist

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Poświęcić swoje zdrowie? Czyżby chodziło Ci o saa? Jeżeli tak to narazie nie przyjmuje takiej myśli. Ale to przeciez daleka przyszłość bo wiadomo, że to sport na kilkanaście lat.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wrecz na cale zycie.

A co do treningu ,to mnie nie przekonasz- wiem o czym mowie, bo sam najpierw trenowalem 2,5h 5 z w tygodni ui wyroslem z tego, tak jak kazdy wyrasta z sikania do nocnika, imo kiedys to zrozumiesz tak czy siak, wiec lepiej nie tracic tego czasu na uczenie sie na wlasnych bledach, ale czasem korzystniej jest posluchac innych.

A to, ze nie chcesz pic wody pod blokiem nie jest zadnym usprawiedliwieniem- zacznij sie uczyc w wolnym czasie, to ma przyszlosc i zaprocentuje.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ja tez kiedys mialem dlugie treningi po 2h , teraz ? Nie dluzej niz godzinka - 60 minut. Co do saa jesli myslisz o zawodostwie to niestety taka jest prawda bedziesz zmuesozny je uzywac. Pozdr,

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
No tak ale teraz właśnie mam zmnieiony trening czyli mniejsza ilość serii i ćwiczeń i też mam trening w granicach 60 minut. Najdłuższy trening czyli bic + tric + przedramie zajmuje 1,5 h wiec nie jest źle a takto norma 1 h.

Aha dzisiaj musze sie podzielić, że mam nareszcie zmieniony planczyli ćwiczenia te same ale mam ze zmeczeniem mięśni. Dzisiaj klat i jako pierwsze ćwiczenie dałem rozpiętki na ławce płaskiej i zamieniłem sztange na chantle. Myślałem, że w innych ćwiczeniach będe miał mniej siły ale o dziwo było nawet lepiej No to teraz przez miesiąc we wszytkim będe stosował Wstępne Zmeczenie Mięśni

Co do saa to narazie nie ma się co martwić bo do tego jeszcze duuużo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Molder
Czyli ile razy w tygodni uteraz cwiczysz?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
No ćwicze nadal 5

No ale trening trwa godzinke a nie dwie i każda grup w inny dzień.

Jak widać po fotkach i wadze efekty są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ooo masakra, nie wiedzialem ze dalej sie nie nawrociles! Oddawaj SOGa!

A tak na powaznie, to szczerze radze- sprobuj treningu 3 dniowego, a zobaczysz ze takie efekty bedziesz mial bez supli.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
No teraz mam czas to troche pokombinuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
MolderDist

Wg. mnie widać dużą różnice, Klatke, Triceps ładnie poprawiłes, Barki i Nogi też nieźle.

Napewno troche oświetelnie dodaje uroku. Zjecia przed są bardzo jasne, po-troche ciemniejsze..

Ale gratuluje wytrwałości i dobrego wyniku.

Proponuje dodać więcej węgli do diety ok 6g/kg masy. Masz budowe ekto wiec 4g/kg to wg mnie stosunkowo za mało.

Bardzo fajnie opisany test z lekką dawką humoru szczegolnie z trenigniem "Farmera"

SOG dla Ciebie.

YaKuZa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
widac poprawe.chyba najbardziej poprawila Ci sie klatka, jest troche pelniejsza. Pieniadze i trud nie poszly na marne. Sog dla Ciebie

Gratuluje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki ostawienia Olimp Thermo Speed Extreme

Następny temat

OLIMP Whey Protein Complex 100%

WHEY premium