Kali Muscle w niedawno opublikowanym filmie przedstawia swoje spojrzenie na sterydy i ich wpływ na jego zdrowie i karierę jako kulturysty. W ubiegłym roku miał atak serca i powiedział, że było to spowodowane zatkaniem lewej tętnicy. Doszedł do pełni sił, ale nie ukrywa, że jest zaniepokojony tym, ilu kulturystów ostatnio umiera. Wspomniał o swoim pierwszym doświadczeniu w przyjmowaniu sterydów. 

 

Polecamy również: Chuck „Kali Muscle” Kirkendall od przestępcy do gwiazdy fitness

Przed pierwszymi zawodami, które zresztą wygrał brał Enathate i Winstrol. Brał też Clenbuterol, by spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej i wyglądać dobrze. W 2010 roku przeprowadził się do LA, a jego celem było zostanie profesjonalnym kulturystą. Kali przyznaje, że nie był pewien, co robi, kiedy brał sterydy lata temu. Kupił nawet książki, czytał artykuły i odwiedzał fora dotyczące sterydów i po prostu testował na sobie różne substancje. 

“Chciałem wyglądać jak najlepiej, więc musiałem spróbować Clenbuterolu, musiałem spróbować T3 i zasadniczo eksperymentowałem. Nie wiedziałem, co do cholery robię. Nie miałem doradcy, chłopaki, których znałem, byli amatorami, którzy też zgadywali. Pamiętam więc, że raz miałem straszną infekcję. Facet, którego znałem, dał mi trochę testosteronu i nagle z boku mojego biodra pojawił się guz. Od razu wiedziałem, że to ze złego towaru. Do dziś mam po tym bliznę”.

Widział efekty i zaczął eksperymentować z insuliną. Pomagając znajomemu w przeprowadzce, nagle dostał zawrotów głowy i zaczął się pocić. Myślał, że zapadnie w śpiączkę, ale szybko zjadł słodkiego batona i poczuł się lepiej. Wtedy zapaliła mu się lampka i postanowił przystopować. Wymienił też substancje, które brał przed zawodami.

„Więc to był mój stack poza sezonem. Enathate, Tren 1600, czasem Anidrol, czasem D-bol, Remedyx, to był mój stack. Więc szykując się do pokazów, brałem Testosteron, Propofol, Tren, Ace, Winstrol, Anivar, Clenbuterol, T3 i czasami, no cóż, Lasix i tabletki na wodę. Nigdy nie brałem Syntholu. Nigdy nie robiłem niczego, aby nakręcić mięśnie na jeden dzień ani nic w tym stylu. Po zawodach rezygnowałem ze wszystkiego”.

Kali prowadził burzliwe życie i w pewnym momencie trafił do więzienia. Nie ma pewności, czy to przez jego złe odżywianie, pobyt w więzieniu czy sterydy przyczyniły się do jego zawału serca. Muscle powiedział też, że wiele sterydów ma leczniczą wartość, jednak sugeruje każdemu, kto chce ich używać, najpierw zasięgnąć porady lekarza albo profesjonalisty. Cały film możesz obejrzeć TUTAJ:

https://youtu.be/gpu6GROL__8

 

 

Komentarze (2)
lordknaga

on mial zawal serca w sumie na wlasne zyczenie, smieszne filmy na jutubie, teraz kreci ogladalnosc na tym iz mowi, ze sterydy sa be a sam siebie wykreowal i jest tam gdzie jest, dzieki nim, troche hipokryzja... gosc siedzial w pierdlu, wiele lat pokazywal jak mozna robic 'forme' na przetworzonym zarciu jak zupki chinskie i inne badziewia do tego preworkouty walil jakies mixy jak cola z kawa i inne wynalazki a pozniej mu pikawa siadala ciekawe od czego?

on imo powinien siedziec cicho i dac sobie spokoj, jednak szmal przez niego przemawia jak przez wszystkich... kto w ogole sluchal rad tego goscia?

6
rarytas1

Wystarczy spojrzeć na jego ciało ze szczytu formy , nie trzeba być lekarzem żeby wiedzieć że zdrowo nie było . Większość społeczeństwa wykorkowałaby w połowie tej drogi a on dostał głupiego zawału i się wylizał Nadczłowiek

3