SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST- Z Olimpem po formę by Kamiru - podsumowanie str. 26!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
wlasnie dobRe podsumowanie k3ho :) jush nieszpamuje :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
gites

uschłeś nieźle
krata na brzuchu fajna i barki w pozie bic tyłem super się prezentują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5705
a ja tak czy inaczej widzialbym Cie 20 kg ciezszego

nie chcę być następnym sportowcem. Trenuję, aby stać się Zwierzęciem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Powiem krotko kazdy ma swoj cel dla mnie to okolo 95 - 105 kg na lekkiej rzezbie niekoniecznie z krata ale z zylkami na bicach

A dla Ciebie piorytetem jest boks jak zauwazylem wiec nie ma co ladowac na maksa masy

Po pierwszych fotka jesli mam byc szczery nie widac wielkiej roznicy ale tez nie moze byc o tym mowy w 6-8 tygodni szczegolnie jesli chodzi o utrate tluszczu pozostawiajac przy tym miesnie ogolnie swoj cel osiagnoles i to powinno byc najwieksza nagroda...

Przy pozie bicepsy przodem zaskoczyles mnie i to bardzo pozytywnie tam widac jak bardzo poprawila sie i jeszcze bardziej zarysowala klatka

A pierwsze i drugie zdjecia bonusowe to juz poezja BRZUCH IDEALNY !!!

Krotko mowiac klata i brzuch ZA***ISCIE !!!



PS. Teraz czas na zasluzony urlop baw sie i niczego nie zaluj

POZDRO

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
jak dla mnie wycinka zbędna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
"Jak widac troche pospadalo praktycznie ze wszystkiego (nie liczac lydek i przedramion, które nawet troche podrosly"

a widzisz, czasami trzeba sie kolegow posluchac

apropo zdjec, mi najabardziej rzuca sie w oczy zmiana barkow, widac na drugiej focie ze barki troszku zmalaly, ale wyglad sie poprawil na plus,
ogolnie kawal dobrej roboty, bo niedosc ze podrosla sila to jeszcze ladnie bebzona zredukowales
SOG wejdzie

Zmieniony przez - Pytajło w dniu 2007-08-16 10:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
brzuch za***isty , suple dobrze wykorzystane
test bardzo ladnie prowadzony
Nie dales dupska

ps. zmienilem Ci temat

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzieki Panowie za oceny i wypowiedzi.
Ogolnie cel jeszcze nie zostal zrealizowany po powrocie z weekendu bede zmierze jeszcze maxy, potem wyjezdzam nad morze i od wrzesnia ruszam znowu z podobna dieta i resztka supli (troche BCAA, tauryny, dokladam aminokwasy).


369258
No do skorupa troche mi jeszcze brakuje.
Nie tylko jesli chodzi o sylwetke, ale i o staz (a moj byl w wiekszej czesci poswiecony na sw i podobnie bedzie raczej w tym roku) nie mniej jednak postaram sie do nastepnego sezonu jeszcze troche poprawic sylwetke.

k3ho

Zgadza sie, jesli chodzi o bicepsy- sa mega plaskie, male i bez ksztaltu... Mysle, ze to po czesci moja wina, poniewaz od zawsze poswiecalem wiecej czasu tricepsom, jednak genetyki takze sie nie przeskoczy...

buby77
Dzieki.

szpiderman
Nic nie boj, moze nie 20 kg, ale z 10 kilo ciezszego to moze mnie jeszcze zobaczysz chociaz raczej nie predko.

Pablo_20
Po pierwszych fotka jesli mam byc szczery nie widac wielkiej roznicy
Zgadzam sie! Sam sie troche zdziwilem, bo na pierwszych fotach wyglada to tylko troche bardziej "twardo", ale to moje subiektywne odczucie. Tak czy siak jezeli piszesz mi, ze nie widac roznicy, to jest to dla mnie komplement biorac pod uwage, ze zeszlo 5kg (a jak nie widac roznicy, to miesa duzo nie zeszlo )

Turysta16
Hehehehe, no wlasciwie to byla taka przymusowa wycinka. Tj wracajac do treningu boksu wiedzialem, ze wiekszej masy nie zrobie, wiec mialem do wyboru albo krecic sie w miejscu goniac za wlasnym ogonem, albo zrobic krok do przodu i zrzucic kilka niepotrzebnych kilogramow.

Pytajło
a widzisz, czasami trzeba sie kolegow posluchac
No wiec dlatego zwracam honor!
Wlacze lydki i przedramiona do mojego planu.
Dzieki za SOGa

Pitt Bull
Dzieki Pitt! Za ocene i zmiane tematu (bo jak nie Ty, to pewnie bym czekal na powrot banana )
BTW Dupy nie daje.


Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-08-16 10:41:44

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ladnie to wyglada

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
tzn chcialem Ci powiedziec ze wycinka raczej była nie potrzebna bo i tak dobrze jest

ale z 2 mańki moze twoim celem było zredukowanie do nizszego bf i bydowanie czystej masy

w kazdym bądz razie powodzenia dązeniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

Injekcja kreatyny

forma lato