SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST- Z Olimpem po formę by Kamiru - podsumowanie str. 26!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Jakie późne wstawanie? Ja dziś wstałem po 14
No i te cztery nogi mnie zainteresowały... za dużo Kinga czytasz
Mnie w takie gorąco nic się nie chce jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
Kamiru czemu chcesz zrezygnowac z silki ? Twoim priorytetem sa sztuki walki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Przed chwila skonczylem ogladac trzecia czesc Pily (no tak szybko sie do tego zabralem ) i ide spac- czuje sie wymeczony, ale pewnie przez ta duchote nie bede mogl zasnac.

k3ho

A kiedy masz czas na jedzenie jak wstaniesz o 14?

Pytajło
Nie sztuki walki, ale sporty walki. Silka to dla mnie tylko dodatek, wiem ze bedzie jeszcze czas, kiedy do niej wroce na dobre, kiedy bede sie mogl jej poswiecic na calej linii i wtedy pojawia sie powazne efekty. Ale to za kilka lat.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
a ja nie , ja tez po wakacjach wracam ale raczej do gleby <bjj> , bardziej mi to odpowiada :D:D:D , zawsze mi to lepiej szło , bo nogi mam nie do kopniec <ew. kolanami > a w glebie sie jakos zawsze radziło :D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no mnie nachodziło na bjj strasznie ale obecna sytuacja nie pozwala mi już nic innego ćwiczyć

a najchętniej to bym do boksu wrócił, ale też już nie da rady

Kamiru czemu całkiem chcesz z siłki rezygnować, przecież to dobry dodatek do boksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Dodatek, a obecny plan jest raczej zbyt przeładowany jak na dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
mozna przecierz ulozyc specjalny trening pod boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
DZIEŃ 22
Powoli konczy mi sie TSE i zdecydowalem sie, ze raczej nie bede dokupywal dodatkowego opakowania- fet i tak slabo chce leciec, a kasa to kasa. Caly czas obcinam wegle teraz poczekam z 2 dni i jak waga nie zacznie ladnie leciec, to po bede wypieprzal wegle dalej- zobaczymy jak dlugo pociagne.

***

WYPIS Z TRENINGU :
Ostatni trening pleców na stronie 12.

Plecy:
-Martwy ciąg (technika sumo) 5*105kg, 5*110kg, 5*115kg, 4*120kg
-Drążek wąsko podchwytem +25kg kg 1/2/3/4/5 (+2,5kg)
-Wiosłowanie półsztangą jednorącz 10*46,25kg, 8*51,25kg, 6*56,25kg, 4*61,25 (+1,25kg)
-na kaptury 4 serie z malymi przerwami hantlami

Bok i tył barków:
Unoszenie hantli bokiem 12*9kg, 12*9kg, 10*11kg, 10*11kg (+2kg)
Unoszenie hantli w opadzie: 3x 6kg

Uwagi:
Trening zaczalem jak zawsze od martwego, ale niestety nie moge sie pochwalic, ze poszlo dobrze- wrecz przeciwnie. Przy czwartej serii na 120kg poszly ledwo 4 powtorzenia- dostaje jakiejs kur.vicy z tym martwym- po prostu nie moge przekroczyc tej zasranej granicy 120kg i dalej nie wiem, czy uda mi sie to osiagnac w tym tescie. Problemy sa takze z wioslowaniem polsztanga jednoracz- cwiczenie jest super, ale gryf za gruby, zeby zlapac go jakos srtabilnie, dlatego musialem go brac za pomoca takiego paska, ktory cholernie wzynal mi sie w reke, nie wiem czy nie zmienic tego cwiczenia na wioslowanie oburacz... Drazek poszedl ladnie z dolozonym ciezarem. Reszta tez juz lajt, ale ogolnie czuje sie z***anie wlasnie przez ten martwy i brak komfortu przy wioslowaniu.



bart-j
Silka jest fajna, ale jak zwykle trzeba powiedziec- cos kosztem czegos.

buby77
Mnie do parteru slabo ciagnelo, zawsze stojka mie sie podobala.
Kamiru czemu całkiem chcesz z siłki rezygnować, przecież to dobry dodatek do boksu. Troche tak jak k3ho. Nie chce calkiem rezygnowac z cwiczen silowych. W planie jest zakup hantli 30kg i wiem, ze bede umial tym niezle wymeczyc kazda grupe miesni. Jeszcze drazek by sie przydal i
porecze (ale z tym juz trudniej) i naprawde byloby super.

Pytajło
Oczywiscie, ze mozna. Ale to raczej kwestia czasu u mnie- chodzac na silke 3 razy, sw 3x to juz jest 6 razy w tygodni utrening (plus dojazdy, a to najwiecej czasu zzera) dolicz do tego studia dzienne, praca, dziewczyna... Gdzie to wszytsko zmiescic?

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-07-24 19:27:19

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
tak wiem, da sie ale ciezko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

Injekcja kreatyny

WHEY premium