SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST- Z Olimpem po formę by Kamiru - podsumowanie str. 26!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451


Na boksie calkiem elegancko- zrobilem wiecej niz ostatnio rund skakanki i na workach a do tego sparing- zeby tylko kondycje lepsza wyrobic, to bedzie ok, ale chyba jestem na najlepszej drodze do tego. Z nowinek dietetycznych ( ) postanowilem ustalic porcje makaronu w potreningowym na stale 100g (generalnie zawsze bylo wiecej, a powoli szykuje sie do obciecia wegli).
Umowilem sie z dziewczyna dzisiaj i wpadlem do marketu uzupelnic zapasy- skonczyl sie ser i surowka (dzisiaj robilem sam, jutro wkleje fote), niestety zapomnialem o jajkach, wiec do sniadania pojdzie SP80.

Chamillion
Ja wyznaje zasade, ze jedzenie to kwestia kolorow- czym wiecej, tymbardziej zachecasz sie do wszamania posilku, dlatego zaluje, ze w potreningowym nie mam warzyw.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
popatrzylem chwile na zarlo z poprzedniej strony







ide do kuchni xd

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
DZIEŃ 11
Dzisiaj zamiast jajek (nie mialem w domu, ale blad juz nadrobiony) wszamalem rano SP80- ohyda. Obcialem tez 20g platkow owsianych z drugiego posilku. Waga stoi w miejscu, a nawet nie wiem czy nie idzie w gore. Chyba jednak za duzo wegli (spokojnie ponad 4g/kgmc). Jak do konca tygodnia nie zacznie spadac, to odejme jeszcze z innych posilkow (myslalem o sniadaniu i przedtreningowym, a Wy jak byscie zrobili- SOGi za dobre propozycje ) Caly czas mi pulsuje (jakies takie skorcze) gorna czesc przedramienia- mysle, ze to kofeina z TSE wpieprza moj magnez. Dodaje od jutra do kazdej porcji TSE po capsie Filomagu B6.



***

WYPIS Z TRENINGU :
Poprzedni trening klatki na stronie 3

Klatka: -Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w dół 12*60kg, 10*65kg, 8*70kg, 6*75kg (+5kg)
-Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 10*60kg, 8*65kg, 6*70kg, 6*75kg (+5kg)
-Krzyżowanie linek wyciągów w bramie 12*4 klocki+2kg, 12*4kl+2kg, 10*4kl+2kg, 10*4kl+2kg (+2kg)

Przód barków:
-Wyciskanie na suwnicy zza glowy 10*32,5kg, 8*35g, 6*42,5kg (+2,5kg)
-Wyciskanie na suwnicy sprzed glowy 12*40kg, 10*42,5kg, 8*45kg (+5kg)


Uwagi:
Dzisiaj cwiczylo mi sie naprawde suuuuper! To chyba kwestia AAKG, jezeli tak, to napewno nie zapomne o tym suplu w przyszlosci. Silowo lepiej w kazdym cwiczeniu, lepsza wytrzymalosc i odczuwalna pompa. Trening zdecydowanie na plus.

***

RafaL-eX
No jedzenie jest dobre na tym cyklonie nawet.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
Zarcie mniam mniammm :D hehe dobrze ci idzie rośnij hooopie

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
Dla przyspieszenia metabolizmu rano po przebudzeniu mozna wykonywac serie przysiadow, wspiec na palce i wznosów nogw leżeniu (pomysł Wodyna). wykonujesz takie coś?? podobo sporo daje.
Pytanie drugie: Ile wydales na suple??
A ze chyba sie jeszcze nie wpisywałem to życze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
DZIEŃ 12
Dopiero teraz sie wpisuje, bo mocno zagoniony dzisiaj bylem. Bylem na boksie i poszedl chyba najlepszy trening- trener mocno nas pogonil miedzy innymi praca na worku 30sek max, 30sex chodzenie i odpoczynek, dla mnie super wypompowalo mnie bardzo, ale kondycja powoli rosnie. Wywalilem banana po treningu. Trza wegle ciac, bo waga nie spada i pas tez sie trzyma. Wydaje mi sie jednak (lusto), ze powoli zaczyna to wszystko lepiej wygladac- uzylenie itd, ale za wczensie by oceniac.




RynkowskiD
Musi isc dobrze.

Croohy
Kojarze pomysl z testu Saiba i nawet sie nad nim zastanawialem, ale nie probowalem nigdy, moze i jest to jakies rozwiazanie. Dzieki za rade mistrzu! Jeszcze to przemysle w weekend. A co do kasy na suple, to nie liczylem sporo promocyjnie kupowalem, troche jeszcze mialem, czesc za punkty olimpa. Z wlasnej kieszeni wylozylem naraz kolo 150-200zl pewnie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
DZIEŃ 12
Wstalem kolo 9, na 11 na trening (ramiona plus nogi) teraz jestem juz po potreningowym i ide sie w koncu wykapac. Wieczorem wrzuce pare fot, bo cos sie smutno w tescie zrobilo, nikt sie nie wypowiada i same wpisy.

***

WYPIS Z TRENINGU :
Ostatni trening nog na stronie 5

Nogi:
-Przysiady ze sztanga trzymana z przodu 5*55kg, 5*55kg, 5*55kg, 5*55kg, 5*55kg (+5kg)
-Przysiady ze sztangą trzymaną z tyłu 10*65kg, 8*75kg, 6*85kg, 6*95kg (+5kg)
-Wspiecia na palce na jednej nodze hantla 25kg 4xmax

Ramiona
-Wyciąg podchwyt 12*6kl+1,25kg, 10*6kl+2,5kg , 8*7kl (+niecaly klocek )
-Unoszenie przedramion ze sztangą 10*27,5kg, 8*32,5kg, 6*37,5kg, 6*42,5kg (+2,5kg)
-Francuskie podchwyt 10*22,5, 8*27,5, 8*32,5 (+2,5kg)
-Hantle młotkowo na ławce skośnej 12*11kg, 10*13kg, 8*15kg, 6*17kg (+2kg)
-Pompki w podporze tyłem 20+15kg, 20+25kg, 10+30kg (+10kg)


Uwagi:
Zaczalem od ud, i ciezary jakie dalem dobrze poczulem. Na biceps i triceps tez staralem sie caly czas dokladac ciezar i mysle, ze niezle to wyszlo. Jedynie na uginaniu przedramion ze sztanga ciezar byl chyba troche za duzy, wiec w przyszlym tygodniu pewnie nie bede dokladal...
Reszta dobrze poszla lydki zaliczone, brzuch tylko rekreacyjnie- 3 serie unoszenia nog w zwisie na drazku i do domu. Calosc zeszla kolo 70-80 minut, ale chec do treningu byla i mysle, ze dobrze to dzisiaj wyszlo.


***


Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-07-14 13:59:37

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Większość śledzi temat ;) i nic nie pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
to jest niestety ta bida , że ludzie czesto czytaja , a nie koniecznie sie wpisuja , a sam wiem doskonale ze duzo lepiej sie prowadzi jak duzo postow wchodzi , ale trzymaj sie kamiru , jak narazie b dobrze w tescie ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jestem wytyrany maskrycznie dzisiaj, wiec sie nie rozpisuje. Powiem tylko, ze troche poprzestawialem dzisiaj z dieta, ale wyszlo mysle ok.

Karol & Bart
Wiem, jak jest tylko glupi osie pisze pameitnik i sam do siebie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

Injekcja kreatyny

WHEY premium