SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST- Z Olimpem po formę by Kamiru - podsumowanie str. 26!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
test obserwuję od początku.
miałem nawet coś napisać, ale nie napiszę bo widzę że autor jest najmądrzejszy z mądrych i wszystkich karci jak dzieci.
no to żeby i mi się nie dostało za dużo, napiszę tylko:
dieta lux,
trening lux,
suple lux,
figura lux,
wszystko lux

PS czy o takie wpisy ci chodzi? nie każdy wpisujący się tu od razu próbuje cię atakować. ale po to jest to forum, żeby sobie nieraz porozmawiać z "testerami". no ale nie spamuję już bo wiem, że tego nie lubisz...
pozdrawiam i życzę sukcesów i spełnienia celów w teście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
marslaw5
Troche sie nie zrozumielismy, ale juz tlumacze.
nie każdy wpisujący się tu od razu próbuje cię atakować.
-Ale ja nie pisze, ze "kazdy probuje mnie atakowac". Chetnie rozmawiam, ale jezeli to jest faktycznie rozmowa, a nie poprostu oskarzenia w stylu "dieta bez sensu". Jezeli uwazasz, ze cos nie gra napisz o tym- konkretnie! Denerwuja mnie poprostu zabawy w stylu pokaze Ci, ze nic nie wiesz na temat odzywiania. Ja uwazam, ze bialka roslinne wlicza sie do bilansu dziennego i tak robie. Nie boje sie konstruktywnej krytyki, ale tak jak sam napisales: po to jest forum, zeby rozmawiac. Czy musze sie odrazu ze wszystkim zgadzac? Mam swoje zdanie, nie probuje go forsowac, chetnie poznam zdanie innych, ale ludzie- nic na sile.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
ja nigdy nikogo nie atakuje
moje wypowiedzi moga tak wygladac
ale na pewno tak nie jest

dla mnie mozesz w ogole nie jesc bialka

powodzenia

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Spoko maximus tak to odebralem, ale moze niepotrzbenie. Peace!

temat został odczytany 666 razy


Wlasnie wypilem owsiane + bialko i zazeram slonczenikiem. Zaraz smigam do fryzjera, bo juz zaroslem mocno i do sklepu uzupelnic zapasy.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
wiec po co ten test?
co chcesz opisywac?
progress sily ciosu?


hrhr

ja wiem ze na posilek mam miec 30-40g bialka zwierzecego , reszta to dodatek
fakt faktem nie licze tego dokladnie , bo po co

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
siła + boks .. ciężke połączenie

ale przy odpowiedniej suplementacji i diecie powinieneś dać rade..

będe obserwował wyniki.. sylwetka po cyklu powinna być bardziej zbita

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzisiaj mam dzien plag- wszystko na mnie spada. Przed egzaminem z prawka nie moglem nic zjesc, potem wyczekalem sie 1,5h na miejscu a potem wyjezdilem po łukach, gorkach innych placykach i miescie, zeby na koncu i tak dowiedziec sie, ze nie zdalem... Nie chce nawet liczyc jaka mi wyszla przerwa w posilkach. Po powrocie do domu zjadlem obiad, a teraz nadrabilem wlasnie ryz z jogurtem i bialkiem. Po wejsciu na kompa okazalo sie, ze po minucie sie samoczynnie restartuje, nic nie mozna bylo zrobic. Zainstlowalem nowa kopie windowsa (takze teraz mam 2 ) i przeslalem sobie najwazniejsze rzeczy na maila, ale ogolnie masakra- zostala mi swierza wersja windowsa bez niczego- znowu instalowanie i konfigurownaie wszystkiego. Najchetniej poszedlbym spac, ale musze to wszystko porobic. Jednym slowem- dzien z dupy.


Pitt Bull
Ja wole nie przeginac z jego iloscia w jednym posilku, ale juz nie chce mi sie w to wchodzic, bo zbyt zmeczony jestem.

ripahza
sylwetka po cyklu powinna być bardziej zbita
-mam nadzieje, ze tak wlasnie sie stanie, licze na zylki i porzadny kaloryfer, chociaz cudow sie nie spodziewam, bo to tylko kilka tygodni.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wszamalem jeszcze duza porcje twarogu, potem troche "odpoczynku" i mieszanke supli skladajaca sie z glutaminy, BCAA, tauryny, kreatyny (normalnie nie biore, ale dzisiaj wyszlo jak wyszlo dlatego na noc poszlo)




Przed chwila lykniete suple




A tutaj wczorajszy obiad- z kurczaka zostala sciagnieta skora pomimo ze wyglada troche jakby dalej tam byla.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-07-04 22:32:59

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
15 tabletek tam naliczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
curwa ja bym je pare minut łykał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

Injekcja kreatyny

WHEY premium