SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
A ja najchętniej bym zobaczył unoszenie ramion w przód ze sztangą(Front Barbell Raises) i te 60kg w seriach

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Fotke mam jedynie z poprzedniego tygodnia ale wrzuce raczej cos nowego i dopiero za jakis czas zeby lepiej bylo widac zmiany. Filmiki tez moooze jakies beda ale to tak za 4 tygodnie


Od poniedzialku wchodze na Mutate i bedziemy cisnac


a co do front barbell raises to mysle ze 8dych peknie za pare tyg chyba ze rotator cuff's powiedza bye bye

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-25 13:10:04

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ostro ale jak narazie to tylko pisownia,jestem ciekaw koncowego efektu czy ta gadka bedzie sie pokrywala z prawda zeby nie bylo pod koniec cyklu wiecie co kontuzja wszystko w dzien zeszlo i nie ma co pokazywac,ale jak wyjdzie tak jak piszesz to zapowiada sie elegancko,no i te filmiki bo jak piszesz sila kozak przy tej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Tak czy tak nie ma bo wyglad i rozmiary narazie w piaskownicy.



Wczoraj w szatni gosc mi powiedzial ze by sie nie spodziewal ze tak wygladam bo w ubraniach wogole nie widac itd

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-25 14:12:20

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Rzucilbys rzeczywiscie jakis filmik z cwiczen bo tez do konca nie wierze w ciezary ktore podnosisz. Ja przy 100kg mam podobne wyniki, moze troche wieksze, ale przy 70-75kg wydaje mi sie to i tak mega sila. Przy ponad 100kg musialem byc dzikiem silowym, pisales ze nie i ze miales nieduzo wieksza sile, watpie szczerze. Chyba ze rzeczywiscie masz gen do sportow silowych. Ale i tak watpie w te ciezary ktore tu piszesz przy wadze nawet 75kg (zaczynales z waga 65kg, wiec teraz moze byc te 72-75kg, bo woda i glikogen tez wrocila oprocz miesnia i niewielkiej ilosci tluszczu). Pewnie dodajesz do ciezarow plus 10-25% a jakby ktos chcial sprawdzic to powiesz ze hvjowy dzien masz.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-25 14:20:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Też bym chciał zobaczyć to unoszenie sztangi. Przecież to waży prawie tyle co Ty. Nie przeważy to Cię? Albo nie wyrwie rąk z barków? Musiałbyś jakoś zablokować całe ciało. Jeśli piszesz prawdę to jest kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
2. Unoszenie ramion w przód ze sztangą(Front Barbell Raises):

20kg x 12
40kg x 12
60kg x 12 (rekord)


teraz to zobaczyłem o kvrwa

ja myślałem że tu chodzi o unoszenie do brody a i to byłoby coś sporawo

jeśli ci to podniesie ego to wiedz że u mnie na siłowni trenuje jeden z bardziej znanych strongów i max ciężar jakim to robił jak widziałem to 50-60kg jego waga 130kg

waga gibona 70

ponosi cie i to ostro, wrzuć filmik jak możesz a pozamykasz wszystkim mordy

Zmieniony przez - sqrwiello w dniu 2012-02-25 14:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
To musza być jakieś zaburzenia grawitacji.. Dawaj filmik ale już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
chvj może jakąś zrzutke zrobimy dla niego za ten filmik ??

jak takowy by sie pojawił moge przelać 20zł w ramach zadośćuczynienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Zakłady na forum?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium