SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
Byle nie przed walentynkami bo nie mam kasy na prezent Jedzenie kosztuje no i zbieram na cykl

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyjmnij zasade ze to ona musi Ci kupic np hgh ( nie wyj**ke ) i masz juz walę tynki na 102
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
Zmierzylem dzisiaj pas i jest prawie 10cm wiecej. Gdzies popelnilem bledy. Nie wiem juz co dalej robic ale skoro zaczalem mase to dokoncze a nie bardzo moge zejsc na ujemny bilans kcal bo mi siły polecą. Tak sobie wczoraj myslalem ze w sumie i tak nic sie nie stało bo w tym roku w zadnych kulturystycznych zawodach raczej nie wystartuje bo nie mam kasy na przygotowania. Bede natomiast startował w wyciskaniu wiec chodzi mi po glowie pomysl zeby sie troche roztyc i wogole przestac cwiczyc kulturystycznym planem i zaczac robic tylko ławke. Prawdopodobnie tak zrobie od przyszlego tygodnia... ale z gory uprzedzam ze sylwetka nie bedzie miala nic wspolnego z kulturystyką. Zero estetyki wiec jak poleca komentarze ze mnie zalalo i moglobyc lepiej to chyba Was zabije



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-09 12:06:22

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
"Gdzies popelnilem bledy" jak wdupiałeś ciągle bezmyślnie słodycze tak jak na początku, to nie gdzieś, tylko właśnie tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
PrzeGibon
w Mutate jest M-LMG i SuperDrol


W Mutate czasem nie jest hdrol, a nie m-lmg ?

PrzeGibon

Dodam jeszcze tylko ze nie radze sie na mnie wzorowac jesli ktos nie wie co robic(ja sam do konca niewiem ale experymentuje) zeby nie doprowadzic do zakwaszenia organizmu a przy takich ilosciach białka to sie dzieje momentalnie



Nie koniecznie. Ważne tylko, aby jeść fchooj warzyw, najlepiej zielonych i zakwaszenie nie grozi

PrzeGibon
Zmierzylem dzisiaj pas i jest prawie 10cm wiecej. Gdzies popelnilem bledy. Nie wiem juz co dalej robic ale skoro zaczalem mase to dokoncze a nie bardzo moge zejsc na ujemny bilans kcal bo mi siły polecą.



Dla mnie sprawa jest prosta. Zbyt szybko z redukcji wskoczyłeś na plus. To musiało się tak skończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
pitbull61

W Mutate czasem nie jest hdrol, a nie m-lmg ?



zdecydowanie M-Lmg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10074
pitbull teraz jestes doradca w saa?
moze najpierw skup sie an ciezkim trningu a nie gotowaniu wolowinki i robieniu jej zdjec a potem doradzaja ludziom o wiele bardziej doswiadczonym od ciebie
zakladasz juz 80 kg na poziomej?

Zmieniony przez - heniuk w dniu 2012-02-09 15:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
Gibon zarzuć jakieś foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
Nie ma co pokazywac narazie i mysle ze skupie sie bardziej na sile tak jak pisalem w poprzednim poscie i bardzo prosze nie kloccice sie w moim temacie

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Gibon 10 kg w pasie o sporo. Moze byc przez te słodycze które wcinales jestes teraz na Mutate a on nie polepszy sprawy przy ostatnim PH zredukuj węgle przytrzymaj diete i bedzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium